Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Nabízím práci

V této sekci můžete volně zveřejňovat své nabídky volných míst (NABÍZÍM PRÁCI). Váš text bude uložen do jednoho souvislého bloku, který poté upraví pracovníci redakce. Do políčka "URL odkaz" vkládejte webovou stránku spolu s "http://".

Sociální pracovník/ce v domově pro seniory - Praha 9

Druh: nabízím práci

Popis:

Koho hledáme? Sociální/ho pracovníka/ci do našeho domova pro seniory.

Kdo jsme? Jsme dlouhá léta fungující neziskovou organizací, která působí v oblasti sociální a zdravotní. Zaměřujeme se na zapojení mladých lidí, ale především na seniory a osoby se zdravotním postižením.

Co požadujeme? Splněné předpoklady dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost systému sociálních služeb a systému sociálního zabezpečení – znalost příslušných právních norem, bezúhonnost. Samozřejmostí je empatie, psychická odolnost, trpělivost, umění jednání s lidmi, pečlivost, pracovitost, respektování hranic, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost sebereflexe, týmová práce, realistický přístup, schopnost naslouchat, vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením. Praxe je výhodou; nebráníme se ani absolventům.

Co nabízíme? Nabízíme práci v malém kolektivu pracovníků v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí. Možnost získat nové praktické zkušenosti i v oblasti zavádění standardů kvality sociálních služeb a jejich aplikaci.

Nástup od? Od 1. 12. 2012 nebo dle dohody.

Máte zájem o pracovní pozici? Zašlete svůj strukturovaný životopis (obsahující minimálně: kontakt, dosažené vzdělání/kvalifikaci, praktické zkušenosti – předešlé vzdělání), prostou kopii dokladu o Vašem nejvyšším vzdělávání a výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce) nejdéle do 15. 11. 2012 na adrese Bří. Venclíků 1070, 198 00 Praha 9 – Černý most.

Doklady je možné předat na dané adrese osobně. Obálku označte „Výběrové řízení – sociální pracovník“

V případě dalších informací nás kontaktujte tel. 281 863 421 Na základě zhodnocených podkladů Vás pozveme na pohovor. Všichni přihlášení zájemci budou vyrozuměni o výsledku.


Kontaktní e-mail: kadleckova@cckp9.cz
Další informace: http://www.cckp9.cz/
Datum zveřejnění: 2.11.2012

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Zázrak tří květin
L.Zatloukal...
obalka
Dítě s autismem a...
A.Scarpa; A.Wells...
obalka
Pandořina skříňka
Lauren Slater
obalka
Můj hlas půjde s ...
Sidney Rosen
obalka
Jít vlastní cestou
Jeff Goins
obalka
Mindfulness pro ...
Gary Hennessey
obalka
Speciální sourozenci
David Havelka...

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace