Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Nabízím práci

V této sekci můžete volně zveřejňovat své nabídky volných míst (NABÍZÍM PRÁCI). Váš text bude uložen do jednoho souvislého bloku, který poté upraví pracovníci redakce. Do políčka "URL odkaz" vkládejte webovou stránku spolu s "http://".

Kontaktní pracovník nízkoprahového klubu (Praha)

Druh: nabízím práci

Popis:

YMCA Praha o.s. hledá sociálního kontaktního pracovníka do nízkoprahového klubu Ymkárium.

Požadavky:

Kvalifikace pro výkon profese sociálního pracovníka dle zákona č.108/2006 pro výkon sociálních služeb (§110), základní znalost Standardů kvality sociálních služeb a jejich hodnotových východisek, schopnost kreativního přístupu k práci, všestrannost a ochotu učit se nové věci, dobré komunikační schopnosti, osobnostní vyrovnanost a odolnost vůči stresu, základní PC dovednosti, trestní bezúhonnost, věk minimálně 21 let, akceptace křesťanských kořenů organizace.

Preferujeme:

Znalost oboru práce s dětmi a mládeží, případně zkušenost z práce v nízkoprahovém klubu zkušenosti z přímé práce v sociálních službách.

Nabízíme:

Profesionální přístup k problematice nízkoprahových služeb v respektované organizaci, práci v přátelském prostředí menšího, mladého týmu, práci pod supervizí a metodickým vedením, možnost dalšího vzdělávání, prostor pro realizaci vlastních nápadů, možnost pracovat v členském zařízení České asociace streetwork. Nástupní mzda na 0,8 úvazku cca 13000 až 15000 Kč hrubého dle kvalifikace a praxe.

Náplň práce:

Budete pracovat v nízkoprahovém klubu Ymkárium na Praze 11, hlavní cílovou skupinou jsou děti a mládež od 6 do 15 let z Prahy, které zažívají nepříznivé sociální situace, jsou ohroženi společensky nežádoucími jevy a sociálním vyloučením. Vaší prací bude např.: Zajišťování chodu klubu a umožňování volnočasových aktivit dětem, individuální spolupráce s uživateli, zajišťování skupinových a rozvojových aktivit, spolupráce na úpravách metodických materiálů organizace. Hlavní náplní Vaší práce bude přímý kontakt s uživateli a to jak v podobě zajišťování volného času a bezpečného prostoru, tak ve formě individuální a skupinové práce s uživateli.

Jedná se o práci na 0,8 úv s nástupem od 1. 5. 2013 Životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 3. na email nzdm@ymca.cz.


Kontaktní e-mail: nzdm@ymca.cz
Další informace: http://www.ymkarium.ymca.cz/
Datum zveřejnění: 15.2.2013

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Když ty nejsi ty
Anita de Nennie
obalka
Zbláznění
Ellen Forney
obalka
Třinácté komnaty ...
Violet Oaklander
obalka
Stín v nás
Verena Kast
obalka
Stárnutí, ...
T. Cimrmannová a kol.
obalka
Sny jako řeč ...
Robert A. Johnson
obalka
Smysl života
Alfred Adler

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace