Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Nabízím práci

V této sekci můžete volně zveřejňovat své nabídky volných míst (NABÍZÍM PRÁCI). Váš text bude uložen do jednoho souvislého bloku, který poté upraví pracovníci redakce. Do políčka "URL odkaz" vkládejte webovou stránku spolu s "http://".

Vedoucí sociální pracovník/pracovnice (Liberec a další)

Druh: nabízím práci

Popis:
Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o.s., Zahradní 415/10, 460 01 Liberec XI-Růžodol I vyhlašuje výběrové řízení na funkci vedoucího sociálního pracovníka Centra pro zdravotně postižené v Liberci.
 
Kvalifikační předpoklady:
způsobilost k právním úkonům trestní bezúhonnost zdravotní způsobilost vysokoškolské příp. vyšší odborné vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění se zaměřením na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči nebo speciální pedagogiku praxe 5 let v oboru
 
Požadavky:
vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu dobré komunikační a organizační dovednosti odpovědnost, samostatnost a spolehlivost proaktivní přístup schopnost pracovat v týmu uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail atd.) ochota cestovat (zejména v rámci Libereckého kraje) základní orientace v neziskovém sektoru a zkušenosti s přípravou projektů výhodou
 
Nabízíme:
Zajímavou a zodpovědnou práci možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání.
 
V případě zájmu doručte své nabídky obsahující: motivační dopis strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání osobně nebo poštou na adresu: Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o.s., Zahradní 415/10, 460 01 Liberec XI – Růžodol I
 
Termín pro zasílání nabídek: 11. 5. 2013 Pozvaní účastníci výběrového řízení absolvují psychologické testy a ústní pohovor.
 
Předpokládaný nástup: červen 2013 Případné další informace u p. Leška na tel. 731 653 001 Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit, a to i bez udání důvodu.
 
Další pracovní nabídky Centra pro zdravotně postižené naleznete na jejich WEBu Jedná se i o nabídky mimo Liberec (např.: Jablonec nad Nisou, Česká Lípa..)


Kontaktní e-mail: czplk@volny.cz
Datum zveřejnění: 12.4.2013

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Blíž tě nepustím
Rolf Sellin
obalka
Minimalismus do ...
Aston Sanderson
obalka
Umění uměřenosti
Svend Brinkmann
obalka
Mateřský koučink
Jana Černá
obalka
Nic mi není! Pomoc ...
Xavier Amador
obalka
Všímavost a soucit ...
Jan Benda
obalka
Narušení
Susanna Kaysen

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace