Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Nabízím práci

V této sekci můžete volně zveřejňovat své nabídky volných míst (NABÍZÍM PRÁCI). Váš text bude uložen do jednoho souvislého bloku, který poté upraví pracovníci redakce. Do políčka "URL odkaz" vkládejte webovou stránku spolu s "http://".

Sociální pracovník/pracovník v SS (Louny)

Druh: nabízím práci

Popis:
Městská knihovna Louny – Sociálně terapeutická dílna Jeroným hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici sociální pracovník/pracovník v sociálních službách. Zajímavá práce s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním.
 
Požadujeme:
Požadované vzdělání pro sociálního pracovníka (VOŠ/VŠ v oboru sociální práce nebo příbuzném), pro pracovníka v sociálních službách (SŠ, kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou). Dále dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, vztah k práci s lidmi z cílové skupiny, základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, schopnost pracovat v týmu i samostatně, ochota k dalšímu vzdělávání.
 
Přihlášky do výběrového řízení obsahující životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: kucerova@mkl.cz do 20. 12. 2013.


Kontaktní e-mail: kucerova@mkl.cz; skerikova@mkl.cz
Další informace: http://www.mkl.cz/
Datum zveřejnění: 9.12.2013

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Zbláznění
Ellen Forney
obalka
Třinácté komnaty ...
Violet Oaklander
obalka
Stín v nás
Verena Kast
obalka
Stárnutí, ...
T. Cimrmannová a kol.
obalka
Sny jako řeč ...
Robert A. Johnson
obalka
Smysl života
Alfred Adler
obalka
Síla nevysloveného
Peter Pöthe

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace