Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Nabízím práci

V této sekci můžete volně zveřejňovat své nabídky volných míst (NABÍZÍM PRÁCI). Váš text bude uložen do jednoho souvislého bloku, který poté upraví pracovníci redakce. Do políčka "URL odkaz" vkládejte webovou stránku spolu s "http://".

STÁŽE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH VE VELKÉ BRITÁNII

Druh: nabízím práci

Popis:

Společnost Czech-us, v. o. s. získala grant z Evropské unie na financování stáži v oblasti sociálních služeb ve Velké Británii a Irsku. Grant lze poskytnout pouze čerstvým absolventům SŠ, VOŠ a VŠ nebo nezaměstnaným v evidenci úřadu práce. 

Oblast sociálních služeb je velmi široká a nalezne v ní uplatnění většina absolventů těchto oborů: Estetika a uměnovědy, Filozofie, Historie, Jazyky a mezinárodní studia, Pedagogika a učitelství, Psychologie, Sociologie, Tělovýchova, Teologie, Literární umění, Múzická umění.

A pro tyto obory a profese: Cestovní ruch, Lidské zdroje a personalistika, Vzdělávání a školství - Administrativní pracovník, Archivář, Filolog, Filozof, Historik, Knihovník, Pracovník charity, Sociální pracovník, Sociolog, Učitel mateřské školy, Učitel střední školy, Učitel základní školy.

Stážisti pracují ve školách, charitativních organizacích, pracují se staršími nebo znevýhodněnými lidmi, bezdomovci, v organizacích zaměřených na ochranu životního prostředí, muzeích, knihovnách, archívech nebo i fundraisingu. Stáž je hledána na základě vaší specializace. 

Velikost grantu na osobu se pohybuje od € 1800 do € 2100.

Požadavky:

  • Vzdělání SŠ, VOŠ nebo VŠ ve vypsaných oborech (čerstvý absolvent nebo nezaměstnaný v evidenci úřadu práce)

  • Zájem o oblast sociálních služeb 

  • Anglický jazyk na úrovni B2

Odpovědět na nabídku můžete zde.


Další informace: http://www.unijobs.cz/pracovni-nabidky/202/stazista-v-socialnich-sluzbach-ve-velke-britanii-praha-czech-us-v-o-s
Datum zveřejnění: 8.6.2012

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Blíž tě nepustím
Rolf Sellin
obalka
Minimalismus do ...
Aston Sanderson
obalka
Umění uměřenosti
Svend Brinkmann
obalka
Mateřský koučink
Jana Černá
obalka
Nic mi není! Pomoc ...
Xavier Amador
obalka
Všímavost a soucit ...
Jan Benda
obalka
Narušení
Susanna Kaysen

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace