Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Nabízím práci

V této sekci můžete volně zveřejňovat své nabídky volných míst (NABÍZÍM PRÁCI). Váš text bude uložen do jednoho souvislého bloku, který poté upraví pracovníci redakce. Do políčka "URL odkaz" vkládejte webovou stránku spolu s "http://".

DOBROVOLNICKÁ POMOC SENIORŮM - Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou

Druh: nabízím práci

Popis:

Dobrovolnická agentura při Diecézní charitě Hradec Králové nově navázala spolupráci s Domovem důchodců na Novém Hradci Králové v oblasti dobrovolnictví. V Domově se dobrovolníkům nabízí prostor pro volnočasové činnosti se seniory, kteří často trpí nedostatkem sociálních kontaktů a aktivity.

Dobrovolníci budou do Domova docházet v rámci programu Gabriel, který agentura dále realizuje také v zařízení pro zdravotně postižené Daneta a v Domově V Podzámčí v Chlumci nad Cidlinou. „Nová spolupráce nás těší a věřím, že dobrovolníci budou pro Domov přínosem v podobě zkvalitnění života jeho klientů a usnadnění práce personálu. Aktuálně je naším cílem integrovat do zařízení 10 dlouhodobých dobrovolníků,“ dodává Mgr. Zuzana Radoňová z Dobrovolnické agentury.

Na zájemce o dobrovolnictví nejsou kladeny výrazné nároky, hlavním předpokladem je zájem a nadšení, kladný vztah k lidem a odpovědný přístup. Vítány jsou pak různé dovednosti, například výtvarné nebo hudební, které dobrovolník může uplatnit při aktivitách s klienty.

Více o dobrovolnických programech Charity Hradec Králové zde.

Máte-li zájem stát se dobrovolníkem, stačí vyplnit Dotazník pro zájemce o dobrovolnictví nebo kontaktovat koordinátorku Terezu Štaudovou, která Vám sdělí podrobnější informace o jednotlivých dobrovolnických programech.

Kontakt: tel. 495 582 966


Kontaktní e-mail: dobrovolnici@hk.caritas.cz
Další informace: http://hk.caritas.cz/aktualne/volna-mista/dobrovolnici/
Datum zveřejnění: 8.6.2012

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Blíž tě nepustím
Rolf Sellin
obalka
Minimalismus do ...
Aston Sanderson
obalka
Umění uměřenosti
Svend Brinkmann
obalka
Mateřský koučink
Jana Černá
obalka
Nic mi není! Pomoc ...
Xavier Amador
obalka
Všímavost a soucit ...
Jan Benda
obalka
Narušení
Susanna Kaysen

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace