Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Nabízím práci

V této sekci můžete volně zveřejňovat své nabídky volných míst (NABÍZÍM PRÁCI). Váš text bude uložen do jednoho souvislého bloku, který poté upraví pracovníci redakce. Do políčka "URL odkaz" vkládejte webovou stránku spolu s "http://".

VEDOUCÍ CENTRA SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - Frýdek-Místek

Druh: nabízím práci

Popis:

Občanské sdružení Ostravské slunéčko hledá do nově vznikajícího Centra sociálních služeb vedoucí/ho centra sociálních služeb.

Popis pozice:
Pracovník bude zodpovědný za kompletní přípravu a spuštění centra sociálních služeb, dále za organizační a personální zajištění pracoviště a následně za řízení chodu centra, včetně kvality poskytovaných služeb.

Požadujeme: 
Požadujeme vysokoškolské vzdělání v sociální oblasti a praxi s vedením menšího kolektivu. Dále je nutná znalost legislativy sociálních služeb a praktická zkušenost s provozováním pracoviště poskytujícího sociální služby.

Nástup: od 3. září 2012.

Práce je vhodná pro muže i ženu, kteří jsou samostatní, zodpovědní a vybavení komunikačními dovednostmi. Jedná se o práci na plný pracovní úvazek.

Vaše životopisy s motivačními dopisy zasílejte na adresu: lenka.cupova@petrotahal.cz pod značkou: „Vedoucí centra sociálních služeb“.


Kontaktní e-mail: lenka.cupova@petrotahal.cz
Další informace: http://www.ostravskeslunecko.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=131:vedouci-centra-socialnich-slueb&catid=34:aktuality&Itemid=27
Datum zveřejnění: 15.7.2012

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Zbláznění
Ellen Forney
obalka
Třinácté komnaty ...
Violet Oaklander
obalka
Stín v nás
Verena Kast
obalka
Stárnutí, ...
T. Cimrmannová a kol.
obalka
Sny jako řeč ...
Robert A. Johnson
obalka
Smysl života
Alfred Adler
obalka
Síla nevysloveného
Peter Pöthe

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace