Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Pozvánky

Konference "Diference a opakování"

 
Organizace Elpida o.p.s., Linka seniorů, zve na odbornou konferenci. Tématem konference je problematika práce s klienty dlouhodobě a opakovaně využívajícími služby telefonické krizové pomoci a dalších druhů krizové pomoci. Jedná se většinou o osoby, které delší dobu chronicky trpí a na krizová pracoviště se obracejí pro pomoc při stabilizaci své životní situace. Konference se bude zabývat způsoby práce s touto specifickou cílovou skupinou, hledáním nových metodických postupů a snižováním zátěže pracovníků krizové pomoci.
 
KDY: Čtvrtek, 25. Květen 2017 - 8:30 - 20:00
 
Konference je určena pro krizové pracovníky, psychology, sociální pracovníky, psychoterapeuty a pracovníky dalších pomáhajících profesí.
 
Hlavní přednášející: 
  • Prof. Dr. med. Thomas Reisch - Vedoucí oddělení psychologie a krizové intervence univerzitní kliniky v Bernu, přední evropský odborník na krizovou intervenci se zaměřením na suicidální problematiku.
  • PhDr. Daniela Vodáčková - Psycholožka s dlouholetou praxí v oboru krizové intervence, supervizorka krizových pracovišť. Přednáší na FF UK v Praze, je hlavní autorkou kolektivní monografie s názvem Krizová intervence

Podrobný program naleznete na webu organizace.

Webová stránka: http://elpida.cz/

Vloženo: 18.4.2017 11:12

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
99 her pro...
Rosemarie Port...
obalka
Ale já chci...
Britta Hahn
obalka
Návrat domů
John Bradshaw
obalka
Psychoterapie na...
Lenka Šnajdrová
obalka
Změna k lepšímu
J.,O. Prochaska...
obalka
Třetí vlna...
Miloš Šlepecký...
obalka
Lidé lži
Scott M. Peck

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace