Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Úvod » »

Pátý ročník soutěže Stejná šance – Zaměstnavatel 2012 zná své vítěze!

ilustrační foto

Vydáno před 8 lety

Pátý ročník soutěže Stejná šance - Zaměsnavatel 2012 byli oceněni zaměstnavatelé zaměstnávající lidi se znevýhodněním. Záměrem této soutěže je poděkovat zaměstnavatelům, kteří jednají odpovědně v oblasti zaměstnávání a vyzdvihnout jejich celospolečenský přínos. V pěti krajích České republiky tak skončila soutěž určená firmám, které v běžném pracovním prostředí zaměstnávají lidi se znevýhodněním. V letošním ročníku byli oceněni zaměstnavatelé z Libereckého, Pardubického, Středočeského, Karlovarského kraje a z Prahy.

Celkem bylo do pátého ročníku soutěže nominováno 110 firem prostřednictvím 281 nominací. V Libereckém kraji se nejlepším zaměstnavatelem lidí se znevýhodněním stala firma EMBA, spol. s r.o., v Pardubickém kraji získalo první příčku Východočeské divadlo Pardubice, ve Středočeském kraji zvítězila Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. a v Karlovarském kraji vyhrála firma Nelan, spol. s r.o.

Ze 30 firem, nominovaných v Praze, se vítězem pátého ročníku soutěže Stejná šance – Zaměstnavatel 2012 stala společnost MEIBES s.r.o. Druhou pražskou oceněnou firmou je Pekařství Moravec s.r.o. a na třetím místě se umístili dva zaměstnavatelé: Starbucks Coffee - Václavské náměstí 40 a občanské sdružení Step by Step ČR.

Mezi další pražské zaměstnavatele, kteří se umístili do první desítky a byli oceněni na slavnostním vyhlášení, patří Four Seasons Hotel Prague, KFC Flora, KFC Černý Most Drive, McDonald´s ČR - restaurace Evropská, Starbucks Coffee Muzeum a Tesco Stores ČR a.s. 

Soutěž vyhlásilo občanské sdružení Rytmus pro Prahu a Karlovarský kraj, Rytmus Benešov, o.p.s.pro Středočeský kraj, Rytmus Chrudim, o.p.s. pro Pardubický kraj a Rytmus Liberec, o.p.s. pro Liberecký kraj. Ve všech krajích byla spoluvyhlašovatelem Česká unie pro podporované zaměstnávání.

Přejato ze zprávy serveru Helpnet.cz, celé znění zde.Sdílet text:

0

Diskuze

Všechny komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Vložit komentář

zapište číslo číslovkou: dva

... všechny zprávy

Nabídka nových knih

obalka
Léčivý rodokmen
Lenka Šnajdrová
obalka
Emoce pod kontrolou
M. McKay; J. C. Wood...
obalka
Spolupráce s ne...
Adam Kahane
obalka
Posilování ment...
Jana Bílková
obalka
Cesta hrdinky
Sabine Groth
obalka
Vykročte z úzkosti
Jarmila Tolimatová
obalka
Sourozenecká dyn...
Hans Sohni

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace