Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Úvod » »

Přihlaste své projekty do INTERNET EFFECTIVENESS AWARD 2012

ilustrační foto

Vydáno před 8 lety

Ceny Internet Effectiveness Awards (IEA) jsou uznáním, že vítězové dokáží využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání, k poskytování svých služeb on-line, k lepší komunikaci se zákazníky, se zaměstnanci či občany, a dokáží přitom dosáhnout skutečných výsledků. Jsou to ocenění udílená nejefektivnějším internetovým řešením na českém internetu. 

IEA 2012

Do letošního ročníku se můžete se svými projekty přihlásit do 31. 7. 2012.

Když se lidé ohlédnou, co je v uplynulém roce na internetu oslovilo, vzpomenou si na Váš projekt?

Jednou z dvanácti kategorií, vlastně hned tou první, je kategorie Neziskový sektor, lidská práva a životní prostředí. Ocenění v této kategorii získá internetový projekt, který nejlépe využívá předností digitálních médií k tomu, aby nezištně přinesl co největší užitek v některé z následujících oblastí: pomoc lidem v nouzi, ochrana lidských práv, ochrana přírody, životní prostředí, ochrana kulturního bohatství. Měřítkem úspěchu je celkový užitek, výše fund-raisingu, zapojení veřejnosti do řešení problému apod. vztažené k nákladům na projekt.

Dalšími kategoriemi je například Spotřební zboží, obchod a prodej, Bankovnictví, Auto-moto, Telekomunikace a další oblasti průmyslu a služeb.

Vedle nich budou oceněny i projekty Studentské, z Kultury a zábavy nebo speciální ocenění čtenářů IHNED.cz.

V roce 2011 získal první místo charitativní portál a cloudový projekt na podporu dárcovství - Darujsprávně.cz, projekt Fóra dárců - Asociace nadací a nadačních fondů (agentura OgilvyInteractive).

Na stupínek vítězů se dostal také projekt Čtení pomáhá (agentura CDI.CZ, s.r.o.) a Výmoly 2011 organizace SERVIS POINT GROUP s.r.o. (agentura Plus Design & Marketing s.r.o.). Nejlépe hodnocený projekt čtenáři byl Skutečný dárek, kampaň Člověka v tísni, o.p.s.(agentura W3W s.r.o. s podporu Concern Ireland).

Malí soutěží proti velkým
Kritérium efektivity umožňuje i malým organizacím soutěžit s velkými společnostmi. Rozhoduje efektivita řešení. Vrcholem soutěže je vyhlášení vítězů. Asociace.BIZ pořádá předávání cen formou společenského galavečera, na který mají přístup soutěžící, porota, média a tvůrci řešení.

-ebar-Sdílet text:

0

Diskuze

Všechny komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Vložit komentář

zapište číslo číslovkou: dva

... všechny zprávy

Nabídka nových knih

obalka
Zbláznění
Ellen Forney
obalka
Třinácté komnaty ...
Violet Oaklander
obalka
Stín v nás
Verena Kast
obalka
Stárnutí, ...
T. Cimrmannová a kol.
obalka
Sny jako řeč ...
Robert A. Johnson
obalka
Smysl života
Alfred Adler
obalka
Síla nevysloveného
Peter Pöthe

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace