Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Úvod » »

Vyšlo nové číslo časopisu "Aktuální otázky sociální politiky - teorie a praxe"

ilustrační foto

Vydáno před 7 lety

Univerzita Pardubice vydala nové číslo časopisu, jež reflektuje aktuální dění v sociální politice nejenom z pohledu akademického, ale také z pohledu každodenní praxe sociálních pracovníků či pracovníků veřejné správy a dalších souvisejících oborů.

Časopis se dělí na akademické statě a odborná sdělení pro praxi. Oproti předchozím ročníkům je zásadní změnou, že časopis je zaměřen na dva tematické okruhy. První okruh zahrnuje příspěvky, které lze zařadit pod souhrnný název Děti, mládež a rodina. Druhý okruh se zabývá nejrůznějšími současnými tématy ze sociální politiky, sociální práce a dalších příbuzných společenských věd.

Stejně jako v uplynulých letech časopis navazuje na stejnojmennou konferenci (a zároveň je jedním z jejích výstupů), kterou letos již po šesté pořádala Fakulta ekonomicko-správní Univerzity Pardubice společně s Odborem sociálních věcí Krajského úřadu Pardubického kraje, Statutárním městem Pardubice, Katedrou porodní asistence a zdravotně sociální práce Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Katedrou psychologie a aplikovaných sociálních věd Filozofické fakulty Ostravské univerzity v Ostravě, Katedrou andragogiky a personálního řízení
Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, Asociací nestátních neziskových organizací v ČR a Koalicí nevládek Pardubicka, o. s.

Převzato a upraveno z editorialu časopisu.

Časopis je volně ke stažení ZDE, a to ve formátu PDF.Sdílet text:

0

Diskuze

Všechny komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Vložit komentář

zapište číslo číslovkou: osm

... všechny zprávy

Nabídka nových knih

obalka
Léčivý rodokmen
Lenka Šnajdrová
obalka
Emoce pod kontrolou
M. McKay; J. C. Wood...
obalka
Spolupráce s ne...
Adam Kahane
obalka
Posilování ment...
Jana Bílková
obalka
Cesta hrdinky
Sabine Groth
obalka
Vykročte z úzkosti
Jarmila Tolimatová
obalka
Sourozenecká dyn...
Hans Sohni

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace