Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Úvod » O čem se mluví »

zpráva

Středočeský kraj podporuje standardizaci výkonu sociální ochrany

ilustrační foto

Vydáno před 5 lety

Středočeský kraj zahájil realizaci grantového projektu „Podpora standardizace výkonu sociálně-právní ochrany na území Středočeského kraje“.

Projekt je zaměřen na podporu standardizace orgánu sociálně-právní ochrany Krajského úřadu Středočeského kraje v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména pak novelizovaným zákonem o sociálně-právní ochraně dětí a vytvoření podmínek pro systematickou sociální práci, na stanovení závazných postupů v rámci výkonu sociálně-právní ochrany dětí a určení parametrů pro její kvalitní výkon. 

Krajský úřad realizuje projekt k podpoře standardizace výkonu SPO na území kraje, kdy současně bude navázána spolupráce s dalšími subjekty, které vyvíjí aktivitu v oblasti SPO. V rámci projektu budou realizována metodická setkávání, kulaté stoly a workshopy zaměřené na standardy kvality SPO a aktuální problematiku SPO ve Středočeském kraji. Projekt umožní krajskému úřadu materiálně a technicky vybavit prostory pro práci s klienty na oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociálních věcí Krajského úřadu. Dojde k rozšíření obsahové náplně webových stránek kraje, které souvisejí s výkonem SPO, za účelem zkvalitnění a prohloubení informovanosti cílových skupin i široké veřejnosti. 

Aktuální informace o aktivitách projektu, který je reakcí na výzvu Ministerstva práce a sociálních věcí, oblast podpory 4.3.1 Podpora sociální integrace a sociálních služeb, prioritní osy 4.3 Sociální integrace a rovné příležitosti. Projekt je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR, budou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách.

Středočeský krajSdílet text:

0

Diskuze

Všechny komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Vložit komentář

zapište číslo číslovkou: čtyři

... všechny zprávy

Nabídka nových knih

obalka
Blíž tě nepustím
Rolf Sellin
obalka
Minimalismus do ...
Aston Sanderson
obalka
Umění uměřenosti
Svend Brinkmann
obalka
Mateřský koučink
Jana Černá
obalka
Nic mi není! Pomoc ...
Xavier Amador
obalka
Všímavost a soucit ...
Jan Benda
obalka
Narušení
Susanna Kaysen

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace