Kontaktní pracovník / pracovnice v terénu (Hradec Králové)

Laxus z.ú. Centrum terénních programů Královéhradeckého kraje vypisuje výběrové řízení na pozici kontaktní pracovník / pracovnice v terénu

Úvazek: 1,0

Počet volných míst: 2

Nástup: dle domluvy

Pracoviště: Hradec Králové a obce Královéhradeckého kraje

Pozice kontaktního pracovníka v terénu představuje smysluplnou práci vhodnou pro ty, kdo mají chuť získat nové a nevšední zkušenosti a zároveň jsou odolní vůči stresu a dobře zvládají práci v dynamickém prostředí. V našem centru pracujeme s uživateli drog na minimalizaci rizik spojených s užíváním návykových látek a společně tak přispíváme k ochraně veřejného zdraví. S klienty se setkáváme v jejich přirozeném prostředí, a proto se pohybujeme téměř po celém Královéhradeckém kraji. Centrum terénních programů je součástí stabilní a profesionální organizace Laxus z.ú., která díky šíři svého zaměření umožňuje svým zaměstnancům vyzkoušet si práci napříč službami organizace, a získat tak pestré pracovní zkušenosti. Zaměstnanci jsou podporováni v dalším vzdělávání a kariérním rozvoji. Péče o ně a jejich osobní i profesní růst je zajištěna i pravidelnými intervizemi a supervizemi. Noví zaměstnanci prochází podpůrným adaptačním a zaváděcím programem, během něhož jsou postupně seznámeni s důležitými informacemi vázajícími se k výkonu práce terénního pracovníka v Laxus z.ú. Během zkušební doby novým zaměstnancům vypomůže vedoucí centra a přidělený garant zavádění. 

Uchazeči o pozici pracovníka Centra terénních programů musí být starší 21 let, mít vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání (i probíhající), schopnost komunikace s lidmi, vyjasněný vztah k drogám a aktivní dovednost řízení (ŘP skupiny B).

Každý zájemce zašle:

  • profesní životopis 
  • motivační dopis

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 18. 9. 2020 výše požadované dokumenty na email: vartanian@laxus.cz. Po splnění formálních požadavků budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.

e-mail: vartanian@laxus.cz
web: https://www.laxus.cz/