Koordinátor / Koordinátorka pečovatelské služby (Praha 11)

Pro pečovatelskou službu přijmeme koordinátora / koordinátorku pečovatelské služby na zajištění chodu Domu s pečovatelskou službou (DPS) a Domu s bezbariérovými byty (DBB) na Praze 11.

Co požadujeme:

  • vzdělání sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách (VOŠ, VŠ)
  • bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • zkušenost s vedením týmu výhodou, ale není podmínkou
  • velmi dobré organizační schopnosti, zodpovědnost
  • velmi dobré komunikační schopnosti a schopnost naslouchat
  • schopnost spolupráce v týmu, zároveň schopnost pracovat samostatně
  • zájem o cílovou skupinu – senioři, osoby se zdravotním znevýhodněním
  • aktivní uživatelská znalost PC, psaní všemi deseti, znalost programu Orion / Cygnus výhodou, ale není podmínkou
  • zájem o sociální práci, vzdělávání se v oboru a učení se novým věcem
  • odolnost vůči stresu, schopnost asertivity, emoční inteligenci
  • ochotu zastoupit v „první linii“ – nebát se přímé péče (aneb znát práci svých podřízených)

Jaká bude vaše náplň práce:

  • vedení týmu pracovníků v sociálních službách (více týmů, protisměny) a zodpovědnost za něj
  • vedení porad týmu a zajištění předávání informací
  • zodpovědnost za efektivní využívání pracovníků v sociálních službách (koordinace směn, nasmlouvané péče)
  • jednání se zájemcem o pečovatelskou službu a veškeré papírování s tím spojené
  • vedení sociální dokumentace (od žádosti o péči do ukončení spisu)
  • jednání s uživateli služby, aktualizace plánů péče, hodnocení potřebnosti poskytované péče
  • poskytnout základní sociální poradenství, umět odkázat na další zdroje pomoci
  • vyhotovování pracovních výkazů (docházky), plánu směn a dovolených (zajištění pokrytí nasmlouvané péče)
  • zpracování poskytnuté péče do stvrzenek za péči, zodpovědnost za jejich správnost a odevzdání úhrad
  • řešení mimořádných situací (např. velká nemocnost pečovatelek a potřeba zajištění péče)

Co nabízíme:

  • nástupní mzda od Kč 24.000,-, po zkušební době osobní ohodnocení, příplatek za vedení
  • čtvrtletní odměny dle zásluh, osobní ohodnocení za odpracované roky u nás
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost oběda za 20 Kč
  • další benefity (příspěvek na penzijní spoření, benefits poukázky, zdravotní benefity, příspěvek na mhd)
  • supervize, vzdělávání, teambuildingové akce
  • zodpovědnou práci, která má smysl
  • podporu týmu a nadřízené – zaškolíme, naučíme, vysvětlíme, podpoříme
  • vlastní kancelář

Nástup možný ihned

V případě zájmu kontaktujte vedoucí pečovatelské služby Dominiku Zemanovou na tel: 724 603 316 nebo zašlete životopis na email: dominika.zemanova@jmsoc.cz a domluvte si osobní pohovor.

e-mail: dominika.zemanova@jmsoc.cz
web: http://jmsoc.cz/o-nas/volna-mista/