Lektor primární prevence (Pardubice)

Zajímá tě práce s žáky na základních školách? Pracuješ rád/a ve dvojici? Chceš se dozvědět více o drogách, závislostech, poruchách příjmu potravy, šikaně,…? Přijď k nám a ukaž, co v tobě je! Už ti bylo 20 let? Jsi student / studentka a máš alespoň započaté studium VŠ/VOŠ humanitního zaměření? Nejsi student, ale máš čas si přivydělat a jsi absolventem VŠ/VOŠ humanitního zaměření.

Hledáme lektorky / lektory pro práci s žáky na základních školách pro školní rok 2020/2021 v Pardubickém kraji.

Neděláme přednášky, ale interaktivní formou žáky seznamujeme s různými tématy rizikového chování. U nás si časovou náročnost práce můžeš nastavit sám! Domluvíš si vybrané termíny se školou a můžeš vyrazit! Ale neboj, předtím tě řádně zaškolíme. Tuhle práci můžeš stíhat při škole i na rodičovské dovolené. Naučíš se pracovat se skupinou i sám se sebou, zdokonalíš si prezentační a komunikační dovednosti.

Nabízíme ti odborné vedení, práci v profesionálním týmu, školení a vzdělávání ve všem, co k práci budeš potřebovat. Rádi ti potvrdíme povinnou praxi. Podmínkou nástupu je absolvování „Zaváděcího kurzu pro lektory primární prevence“ v rozsahu 138 hod. (Kurz je plně hrazen organizací.)

V případě zájmu o nabízenou pozici zašli strukturované CV do 13. 7. 2020 na denisa.cechova@os-semiramis.cz 

Pokud se chceš na cokoliv zeptat, bez obav volej na tel. 734 319 992.

e-mail: denisa.cechova@os-semiramis.cz
web: http://www.os-semiramis.cz/os-site/