Poradce pro odlehčení péče (Praha)

Organizace A DOMA z. s. hledá do projektu Rodina základ péče o lidi s duševním onemocněním a podpora jejích rodinných pečujících: Poradce pro odlehčení péče

Pracovní náplň:

  • Vyhledávání služeb pro odlehčení rodině (dobrovolníci, sociální služby).
  • Pomoc a podpora při organizaci spolupráce rodinného zážitku.
  • Spolupráce s rodinným průvodcem a metodikem.

Požadavky:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ výhodou v oboru sociální práce, speciální, sociální pedagogika.
  • Velice dobré organizační a koordinační schopnosti.
  • Schopnost naslouchat a komunikovat, sociální cítění.
  • Výhodou zkušenosti práce s osobami od 18 let s duševním onemocněním či seniory s duševním onemocněním.
  • Dobrá znalost práce s PC, Excel a Word.
  • Vhodné i pro studenty VŠ sociální práce nebo VOŠ.

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 0,5 na dobu určitou do dubna 2022, nástup 1. 10. 2020
  • Pracovní smlouva na 0,5 úvazku, mzda 14.500,- Kč hrubého
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Služební telefon a PC.
  • Pracoviště u metra C Pankrác.
  • Účast ve velice prestižním projektu, který je komplexním zaměřením na podporu pečujících osob v České republice ojedinělý.

Zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV do 25. 8. 2020

e-mail: administrativa@adoma-os.cz
web: www.adoma-os.cz