Poradenský pracovník Programu pro osoby v konfliktu se zákonem (Plzeň)

Chcete pracovat jako Poradenský pracovník? Mít za sebou zázemí odborně profilované organizace, podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu nebo možnost práce pod supervizí odborníků? Napište nám, protože do týmu PROGRAMU PRO OSOBY V KONFLIKTU SE ZÁKONEM možná hledáme právě Vás!

Nabízíme:

  • Práci na 1,0 HPP
  • Mzdu 20 000 – 30 000 Kč (dle dosaženého vzdělání a délky praxe)

Náplň práce:

  • přímou práci s klienty – uživateli návykových látek, kteří se ocitli v konfliktu se zákonem, nacházejí se ve výkonu vazby nebo výkonu trestu odnětí svobody či se z vězení vracejí
  • přímou práci s rodinnými příslušníky a blízkými osobami

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ sociálního, zdravotního, pedagogického, psychologického nebo adiktologického zaměření
  • věk min. 25 let
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost sebereflexe, zájem o další odborný růst, aj
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • výhodou: předchozí praxe s cílovou skupinou min. 2 roky

Nástup od prosince 2019

Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: Program pro osoby v konfliktu se zákonem, Tylova 20, 301 00 Plzeň nebo na e-mail: konfliktsezakonem@cppt.cz (do předmětu uveďte „výběrové řízení“)

Bližší informace na telefonu 724 890 073 nebo na e-mailu konfliktsezakonem@cppt.cz

Uzávěrka přihlášek je do 8. 11. 2019

Termín ústního pohovoru je 13. 11. 2019.

e-mail: konfliktsezakonem@cppt.cz
web: https://www.cppt.cz/pracovni-prilezitosti