Psycholog pro odborné sociální poradenství (Olomouc)

Služba odborné sociální poradenství hledá psychologa (zejména pro internetové poradenství). Pozice je určena pouze pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Jedná se o práci na zkrácený úvazek (0,4; tj. 16 hod /týdně) na dobu určitou (do 31. 3. 2014) s možností prodloužení. Náplní je především práce s dotazy z internetového poradenství v psychologické oblasti – odpovídání na přijaté dotazy, jejich editace, práce na kvalitě internetového poradenství. Doplňkově případně přímá práce s uživateli služby.
 
Požadujeme splněné vzdělání pro výkon práce psychologa. Zájemci bez předepsaného vzdělání budou automaticky z výběrového řízení vyřazeni. Dále požadujeme základní znalost práce s PC a administrativy, trestní bezúhonnost, týmového ducha i schopnost samostatné práce.
POZICE JE URČENÁ POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM (poživatele invalidního důchodu).
 
Nabízíme zajímavou práci ve vstřícném kolektivu, 20 dnů dovolené za rok, podporu dalšího vzdělávání, kreativní činnost a supervizi. Nástup od května, popř. po dohodě. Plat: 5 600 Kč/0,4 úvazku. V případě zájmu zašlete motivační dopis a životopis do 21. 4. 2013 do 23:59 hod na adresu: olomouc@iporadna.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, vybraní uchazeči postoupí k osobnímu jednání, které se bude konat dne 26. 4. 2013.
 
Mgr. Kristýna Sklenářová

e-mail:
web: