Sociální a administrativní pracovník/ce (Ostrava)

Sociální a administrativní pracovník/ce v organizaci KAFIRA o.s.
 
Zadavatel: KAFIRA o.s.
Město: Ostrava
Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Nabízená mzda: 13000 – 15000 Kč
Datum aktualizace: 6. června 2013
Délka závazku: Na dobu neurčitou
Kontakt: Anna Rečková, anna.reckova@kafira.cz
 
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu KAFIRA o.s., Horní náměstí 47, 746 01 Opava, nebo na e-mail: anna.reckova@kafira.cz, do 18. června 2013. Vybraní uchazeči/ky budou pozváni k ústnímu pohovoru.
 
CHARAKTERTISTIKA VYKONÁVANÉ PRÁCE:
Přímé poskytování registrovaných sociálních služeb lidem se zrakovým postižením ve věku od 15 let z Moravskoslezského kraje. Včetně vedení administrativní agendy. Spolupráce při zkvalitňování metodických postupů, kontakt se spolupracujícími organizacemi, spoluúčast na komunitním plánování.
 
POŽADUJEME:
VŠ nebo VOŠ v oblasti sociální práce, speciální pedagogiky, sociální pedagogiky nebo jiného sociálního zaměření, základní orientaci v problematice sociálních služeb a standardů kvality, znalost právních předpisů z oblasti sociální legislativy, schopnost týmové práce, samostatnost a zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B vítán, bezúhonnost, dovednost práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office, Internet, Outlook). 
 
NABÍZÍME:
Pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, zajímavá a různorodá práce, příjemné pracovní prostředí. Pracoviště Opava, popř. Ostrava, práce v terénu v rámci Moravskoslezského kraje.

e-mail:
web: