Sociální pracovnice/pracovník v sociálních službách Sociální rehabilitace Astra (Kutná Hora)

Hledáme nového člena týmu na pozici sociální pracovník (SP) nebo pracovník v sociálních službách (PSS) ve službě sociální rehabilitace.

Jedná se o práci na statku v sídle spolku v Miskovicích, s cílovou skupinou osob s mentálním, zdravotním nebo kombinovaným postižením. Nejčastěji poskytujeme nácviky pracovních dovedností a pomáháme klientům k soběstačnosti. Využíváme specifik prostředí statku a aktivit se zvířaty.

Náplň práce:

  • Přímá práce s uživateli služby, ambulantní i terénní forma
  • Vedení a aktualizace dokumentace a individuálních plánů uživatelů služby

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, možno i student oborů sociální práce nebo sociální pedagogika. Nebo maturant, který je motivovaný pracovat v tomto oboru a je ochotný se učit nové věci.
  • Bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Řidičské oprávnění B (výhodou)
  • Empatii, citlivý a důsledný přístup k lidem
  • Ochotu navázat dlouhodobou spolupráci, možno i jako záskok za mateřskou dovolenou
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativnost a odpovědný přístup k práci
  • Zkušenosti v sociální práci nebo osobní asistenci (vítány)

Nabízíme:

  • Úvazek 1,0, možnost domluvy na zkrácený úvazek 0,5, 0,75
  • Prostor pro kreativitu a seberealizaci
  • Vzdělávací kurzy, školení a supervizi

V případě Vašeho zájmu zašlete profesní životopis s motivačním dopisem na email: diteakun@email.cz

Případné dotazy rádi zodpovíme buď prostřednictvím výše uvedeného e-mailu nebo na telefonu 734 589 759.

e-mail: diteakun@seznam.cz
web: http://www.diteakun.cz