Sociální pracovnice (Praha)

STŘEP, o.s. – České centrum pro sanaci rodiny realizuje programy, které jsou prevencí nebo alternativou k odebírání dětí z rodin do dětských domovů. Střep o.s. hledá pro své středisko v Praze sociální pracovnici.
 
Požadavky:
VOŠ/VŠ v oboru sociální práce, sociální nebo speciální pedagogika, min. 1 rok odborné praxe v práci s rodinami ohroženými sociálním vyloučením, znalost problematiky cílové skupiny ve vztahu k tématice sociálních služeb a SPO, schopnost práce v týmu, komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost, ochota k dalšímu vzdělávání, čistý RT, odborné kursy a kreativita jsou výhodou.
 
Náplň práce:
Terénní a ambulantní sociální/sociálně pedagogická práce, vedení spisové dokumentace o rodinách, síťování služeb a multidisciplinární spolupráce, práce na metodických a rozvojových projektech, účast na supervizi a intervizi středisek o.s. STŘEP. 
 
Nabízíme:
Zaškolení, práci v dynamickém kolektivu, možnost profesního růstu (supervize, metodické konzultace, vzdělávací programy), zajímavou a tvůrčí práci v organizaci s šestnáctiletou tradicí.
Pracovní úvazek: 1,0 HPP první rok na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástup: ihned, příp. dle dohody. 
 
Strukturované životopisy zasílejte e-mailem na strep.prace@centrum.cz do 14.10.2013

e-mail:
web: http://www.strep.cz/