Sociální pracovník/pracovnice OSPOD (Praha 2)

Oddělení sociálně právní ochrany dětí MČ Praha 2 hledá novou kolegyni / kolegu na pozici sociální pracovnice / sociálního pracovníka.

Předpokládaný nástup: březen 2020, případně dle dohody

Pracovní úvazek: celý

Pracovní poměr: na dobu určitou min. 3 roky (zástup za RD)

Požadavky na pracovní pozici:

  • Praxe v oblasti sociálně právní ochrany dětí nebo v oblasti sociálních služeb se zaměřením na práci s rodinou nebo s dětmi vítána
  • Odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Trestní bezúhonnost
  • Tvůrčí a aktivní přístup k práci
  • Komunikační schopnosti
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Právní povědomí a schopnost aplikace znalosti zákonů a legislativy
  • Dobrá znalost práce s PC

Pracovní náplň:

  • Výkon sociálně-právní ochrany dětí
  • Spolupráce s návaznými službami a institucemi
  • Vedení dokumentace

Nabízíme:

  • Zajímavou kreativní práci v menším pracovním týmu, který klade důraz na spolupráci
  • Fungující multidisciplinární spolupráci v rámci Prahy 2
  • Ohodnocení dle platných platových tarifů (platová třída 11) + osobní příplatek po zkušební době
  • Profesní podporu (podporu v rámci zaškolování, supervizi, metodické vedení)
  • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání

Benefity:

  • Stravenky, příspěvek na jízdné, sick days

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nebo bližší informace se obracejte na:

Mgr. Martu Konvičkovou, vedoucí OSPOD,

email: marta.konvickova@praha2.cz,

tel.: 236 044 294, 602 691 947

e-mail: marta.konvickova@praha2.cz
web: http://urad.praha2.cz/Volna-mista