Sociální pracovník/pracovnice pro SAS (Ostrava)

Sdružení sociálních asistentů, z.s. hledá sociálního pracovníka/pracovnici do týmu sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi – Sociální asistence pro znevýhodněné rodiny s dětmi v Ostravě.

Popis pracovní pozice:

Výkon terénní sociální práce se znevýhodněnými rodinami ve smyslu § 65 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách: sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi práce ve městě Ostrava a širším správním obvodu.

Nabízíme:
  • pružnou pracovní dobu
  • tvůrčí a samostatnou práci
  • možnosti profesionálního růstu a vzdělávání
  • adaptační program pro nové zaměstnance
  • nástupní plat 17 680,-Kč / plný úvazek

Požadujeme:

  • vzdělání na VOŠ či VŠ se zaměřením na sociální práci (dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • schopnost samostatného výkonu sociální práce
  • orientaci v relevantních právních předpisech (zejm. zákon o sociálních službách a zákon o sociálně-právní ochraně dětí)
  • znalost Standardů kvality
  • znalost vývojové psychologie a základů pedagogiky
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost empatie, ochotu dále se vzdělávat a pracovat pod supervizí

Vítána:

  • praxe v oboru
  • zkušenosti z práce s dětmi
  • prezentační dovednosti

Strukturovaný životopis, případně relevantní reference, prosím zašlete nejpozději do 31. 07. 2016. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky. Oznámení o negativním výsledku výběrového řízení zasíláme pouze na vyžádání mailem. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, případně neobsadit pracovní místo v případě, že uchazeči nenaplní potřeby a očekávání organizace.

e-mail: dita.tenglerova@gmail.com