Sociální pracovník pro doprovázení pěstounských rodin (Opava)

Hledáme kolegu do našeho týmu pro DOPROVÁZENÍ PĚSTOUNSKÝCH RODIN!

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ vzdělání v oborech, které jsou v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • Odborná způsobilost pro účely poskytování sociálně-právní ochrany dětí dle ustanovení §49a zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, s důrazem na náhradní rodinnou péči
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Orientace v problematice sociálně-právní ochrany dětí a náhradní rodinné péče
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatné a zodpovědné práce, schopnost práce v týmu
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Pracovní náplň:

  • Pravidelná sociální práce s náhradními rodinami, práce v terénu
  • Vedení dokumentace, psaní zpráv
  • Komunikace a spolupráce s ostatními subjekty (OSPOD, psycholog, škola…)

Nabízíme:

  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • Profesní podporu (metodické vedení, supervize, intervize)
  • Zázemí stabilní organizace Elim Opava, o.p.s.
  • 25 dní dovolené, pružnou pracovní dobu, možnost HomeOffice
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Nástupní plat 20 500,- Kč. Po zkušební době možnost navýšení dle praxe a vzdělání.
  • Místo výkonu: Elim Opava, o.p.s. , Rolnická 1636/21a, Opava 747 05
  • Pracovní smlouva: úvazek 1,0 na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) s nástupem od 1.1.2020

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte Mgr. Lucii Hanzelkové na e-mail: pestouni.elim@email.cz do 16.10.2019. Pro bližší informace volejte: 775 938 066. Zasláním materiálů o své osobě uchazeč souhlasí s uchováváním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení. Poskytnuté doklady pro výběrové řízení budou po výběrovém řízení skartovány.

e-mail: pestouni.elim@email.cz
web: http://elimopava.cz/wp-content/uploads/Nabidka-pracovniho-mista-pestouni-2020.pdf