Specialista / specialistka financování z ESF (Praha)

Magistrát hlavního města Prahy obsazuje na dobu určitou po dobu realizace projektů ESF pracovní specialista / specialistka financování z ESF v odboru sociálních věcí.

Stručná náplň práce

  • koordinace činností souvisejících s podáváním žádostí o podpory
  • stanovování postupů a zásad výběru žadatelů o podpory včetně vyhodnocování projektů
  • zpracovávání a předkládání závěrečného vypořádání přiznaných dotací a podpory
  • posuzování a vyhodnocování žádostí poskytovatelů sociálních služeb o finanční podporu
  • zajišťování kontroly efektivity využití finančních prostředků v projektech EU
  • metodická a koordinační činnost v oblasti financování v rámci Operačního programu zaměstnanost, Operačního programu Praha pól růstu a případně dalších vyhlášených programů
  • spolupráce při zajišťování finančních zdrojů k rozvoji sociálních služeb hl. m. Prahy, kontrola realizace projektů z věcného a finančního hlediska
  • zpracování návrhů systémových projektů financovaných z fondů EU pro oblast sociálních služeb

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.: fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, plná svéprávnost, bezúhonnost

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • znalost zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů,  a zákona č.320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole), vše v platném znění
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (zejména MS Word, MS Excel, Internet)
  • komunikační schopnosti, včetně vyjadřovacích schopností v písemném i mluveném projevu
  • samostatné rozhodování a řešení problémů, analytické schopnosti

Výhodou

  • praxe ve veřejné správě
  • znalost práce v ISKP14+ a IS ESF 2014+
  • znalost práce s GINIS

Nabízíme

  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 11, struktura platu: základní plat (22.980 Kč až 33.790 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (do výše 16.890 Kč), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • možnost občasné práce z domova
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
  • podporu profesního i osobního rozvoje, systém dalšího vzdělávání, možnost využití programu mentoringu a koučinku
  • podporu slaďování pracovního a rodinného života, možnost využití dvou dětských skupin pro děti zaměstnanců
  • čerpání benefitů v systému Cafeteria
  • příspěvek na roční jízdné městskou hromadnou dopravou (Lítačka)
  • příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty
  • příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
  • příspěvek na bydlení
  • pracoviště v centru Prahy

Více informací získáte z úplného oznámení uveřejněného v přehledu volných míst na úřední desce na www.praha.eu a na našich kariérních stránkách kariera.praha.eu (https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/kariera/index.html).

Písemné nabídky se strukturovaným profesním životopisem v českém jazyce a motivačním dopisem prosím zasílejte do 25. července 2022 na adresu kariera.magistrat@praha.eu. Do předmětu zprávy uveďte: Volné místo – specialista/specialistka financování z ESF/SOV/0309/VM30/22/Se.