Terénní pracovník/pracovnice (Karlovy Vary)

Sdružení SOS Dětských Vesniček hledá terénního sociálního pracovníka/pracovnici do pobočky v Karlových Varech.

Náplň práce:

Hlavní náplní práce na této pozici je zodpovědnost za chod sociálně aktivizační služby, vedení spisové dokumentace, sociálně-právní poradenství, terénní sociální práce v oblasti Karlovarska, Sokolovska, Chebska.

Požadavky:

Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
Minimálně 2 roky praxe v sociálních službách nebo sociálně-právní ochraně dětí
Výborná znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
Uživatelská znalost MS Office
Organizační schopnosti a zodpovědnost
Pečlivost, vysoké pracovní nasazení
Motivace k osobnímu rozvoji v problematice práce s ohroženými dětmi a dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
Profesní rozvoj a příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu: Ihned
Forma: Hlavní pracovní poměr
Místo pracoviště: Kancelář v SOS dětské vesničce Karlovy Vary – Doubí, Svatošská 279.

Výběrové řízení probíhá v Karlových Varech.

Součástí výběrového řízení je psychodiagnostické vyšetření v Národní kanceláři SOS dětských vesniček v Praze.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce na email: tereza.cechova@sos-vesnicky.cz.

Kontaktní osoba:

Mgr. Tereza Čechová
Revoluční 17, 11001 Praha – Nové Město, Česká republika
+420 602 100 647