Terénní sociální pracovník – Stáž (Ostrava, Bohumín, Frýdek-Místek)

STÁŽ ve službě Prevence bezdomovectví, na pozici Terénní sociální pracovník. Na přelomu roku 2016 budeme vypisovat výběrová řízení na pozice terénních sociálních pracovníků pro pracoviště:

  • Prevence bezdomovectví Ostrava
  • Prevence bezdomovectví Bohumín
  • Prevence bezdomovectví Frýdek -Místek

KOHO HLEDÁME

Do našeho týmu hledáme motivované a zodpovědné osoby, které chtějí pracovat v sociální oblasti. Podmínkou je VŠ nebo VOŠ sociálního směru s ohledem na návrh zákona o sociálních pracovnících. Předchozí pracovní zkušenosti nejsou podmínkou, hlavní je chuť se rozvíjet. Nabízíme možnost třídenní stáže na pozici terénního sociálního pracovníka v programu „sociálních“ bytů.

Náplní stáže je seznámení se s prací terénního sociálního pracovníka při práci v terénu s uživateli sociálních bytů. Stáži bude předcházet úvod do fungování služby, při kterém se uchazeči obeznámí s fungováním služby, následovat budou tři dny stáže a spolupráce s přiděleným terénním sociálním pracovníkem, bude se jednat hlavně o okruh poradenství, terénní práce a administrativy.

Stáže budou probíhat v období červenec – září 2016 na některém ze stávajících pracovišť služby(Ostrava Přívoz nebo Poruba, Bohumín).

Stáž je dobrovolná a neplacená.

Úvodní seznámení se službou absolvují uchazeči o stáž společně, následně si domluví další postup individuálně.

Pro přihlášení na stáž nás prosím kontaktujte v době do 15.9.2016 více informací zde: http://armadaspasy.cz/wp-content/uploads/2016/07/st%C3%A1%C5%BE.pdf

Mgr. Marcela Stryjová, ředitelka
tel.: 737 215 431,
E:marcela_stryjova@czh.salvationarmy.org
Pence bezdomovectví Ostrava
Moravská Ostrava a Přívoz
Palackého 741/25 02 00 Ostrava 1

e-mail: lenka_maderova@armadaspasy.cz
web: http://armadaspasy.cz/wp-content/uploads/2016/07/st%C3%A1%C5%BE.pdf