Vedoucí Střediska praktického vzdělávání (Olomouc)

Chcete přispívat k profesnímu rozvoji studentů sociální práce a humanitární pomoci? Znáte dobře prostředí neziskových organizací a sociálních služeb? Bavilo by vás komunikovat s profesními partnery na mnoha úrovních a v mnoha částech světa? Máte předpoklady být dobrým vůdcem pro menší tým lidí? Uvažujete koncepčně a máte dobré organizační schopnosti? Pak hledáme právě vás! CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice vedoucí Střediska praktického vzdělávání.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za tvorbu a naplňování koncepce praktického vzdělávání CARITAS – VOŠs Olomouc
  • Koordinace a řízení tuzemských a zahraničních praxí studentů školy
  • Zodpovědnost za realizaci projektů a evaluaci praktického vzdělávání

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru, který dle zákona o sociálních službách umožňuje výkon profese sociálního pracovníka
  • Praktické zkušenosti v oboru sociální práce
  • Komunikační, organizační a koordinační schopnosti
  • Velmi dobrou znalost angličtiny, znalost dalšího jazyka výhodou
  • Možnost výuky některého z předmětů studijního plánu CARITAS – VOŠs Olomouc výhodou
  • Nástup od 1. 2. 2018 (pro zaučení ideálně od 1. 1. 2018)

Nabízíme:

  • Úvazek 1,0, základní plat 26 – 30 tis. měsíčně
  • Zajímavou a různorodou práci spojující oblast vzdělání a praxe
  • Působení v motivovaném a přátelském týmu v organizaci s dobrým jménem a silným zázemím
  • Možnost dalšího profesního a osobnostního rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, využijte níže uvedeného kontaktu a zašlete nám prostřednictvím elektronické pošty žádost o zařazení do výběrového řízení s přiloženým strukturovaným životopisem a motivačním dopisem. Žádosti zasílejte do 15. 11. 2017 na skola@caritas-vos.cz, telefon: sekretariát +420 585 209 020. V případě, že postoupíte na základě zaslaných materiálů do užšího výběru, pozveme Vás k výběrovému řízení, které proběhne ve středu 22. listopadu 2017.

e-mail: skola@caritas-vos.cz
web: http://www.caritas-vos.cz/cz/kalendar-akci/hledame-noveho-novou-vedouci-strediska-praktickeho-vzdelavani