Pracovník v sociálních službách – asistent (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové  hledá asistenty a spolupracovníky pro zajištění zimního provozu do Domu Matky Terezy – střediska sociálních služeb pro lidi bez domova a do detašovaného pracoviště Noclehárny na Letišti HK.

Konkrétně : spolupracovníky na hlavní pracovní poměr na období 1. 11. 2019 – 5. 4. 2020

Požadujeme:

  • způsobilost dle § 116_1 a) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a praxe v sociálních službách výhodou,
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu (pro práci v noci)
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC, internetu
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti
  • ochotu ztotožnit se s hodnotami Oblastní charity Hradec Králové a posláním pracoviště

Náplň práce:

  • komunikace s různorodou klientelou (nemocní, závislí, různého věku atd.)
  • zajištění bezpečného průběhu služby, řešení konfliktních situací
  • praktické poskytování činností (např. příjem a evidence klientů včetně příjmu plateb, výdej lůžkovin, monitoring dodržování provozního řádu, úklid…)
  • vedení evidence poskytnutých činností a průběhu služby
  • účast na poradách týmu, supervizích

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace, smysluplnou práci, podporu přátelského pracovního týmu, stravenky

V případě Vašeho zájmu zašlete co nejdříve, elektronickou poštou, na adresu: prihlaska3@charitahk.cz následující dokumenty:

  • motivační dopis
  • trukturovaný životopis
  • kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování”

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni. Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 777 721 620, 774 516 098 Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové

e-mail: prihlaska3@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz