Regionální konzultant PMS (Plzeň)

Probační a mediační služba vyhlašuje v rámci projektu Proč zrovna já? II výběrové řízení na pozici odborný regionální konzultant místo výkonu práce PLZEŇ.

Náplň práce:
  • komunikace s cílovou skupinou a účastníky vzdělávacích aktivit projektu
  • intervize a individuální konzultace s poradci pro oběti
  • klientské kazuistiky, multidisciplinární týmy, krajské týmy pro oběti odborná
  • příprava a realizace vzdělávacích aktivit pro cílovou skupinu sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách
  • spolupráce na realizaci aktivit ke změně postojů a povědomí cílové skupiny
  • zajištění intervizní podpory a zpětné vazby cílové skupině poradců pro oběti
  • zajištění výstupů ze vzdělávacích aktivit pro cílovou skupinu
  • podrobné nastavení komplexního poradenského programu a jeho mentorování
  • konzultace s lektory a mentorem vzdělávání nad obsahem vzdělávání spolupráce na odborné části veřejných zakázek s manažerem projektu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání humanitního směru
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • empatie, psychická odolnost dobré organizační a komunikační schopnosti
  • prezentační/lektorské dovednosti dobrou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • spolehlivost a samostatnost
  • týmová práce
  • znalost problematiky pomoci obětem trestné činnosti výhodou
  • bezúhonnost flexibilitu

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou (nástup ihned, do 30. 6. 2020)
  • rozmanitou a zodpovědnou samostatnou práci
  • pružnou pracovní dobu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Tato pracovní pozice obnáší pracovní cesty směřované za cílovou skupinou v následujících městech: Most, Chomutov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Rakovník, Rokycany, Plzeň, Klatovy, Beroun, Příbram, Písek, Prachatice, Český Krumlov Písemné materiály požadované od uchazeče (motivační dopis max. 1 strana A4, strukturované CV a souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb.) zasílejte do 30. 9. 2016 na email aknytlova@pms.justice.cz. Ve svojí reakci uveďte název pozice Odborný regionální konzultant.

e-mail: aknytlova@pms.justice.cz
web: https://www.pmscr.cz/volna-mista/