Interkulturní pracovník pro arabsky mluvící migranty (Praha)

Občanské sdružení InBáze vyhlašuje výběrové řízení pro pracovní pozici: Interkulturní pracovník/pracovnice pro arabsky mluvící migranty.

Popis pozice:
Poskytování základního pobytového poradenství, pomoc s vyplňováním formulářů a tlumočení z/do Arabštiny na Odděleních pobytu cizinců Praha I, Praha III a Praha IV OAMP MVČR, dále poskytování asistencí pro klienty na úřadech, účast na poradách, supervizích a intervizích.

Požadavky:
– ukončené středoškolské vzdělání (sociální oblast výhodou)
– vynikající znalost Češtiny a Arabštiny slovem i písmem, znalost dalších jazyků výhodou
– zkušenost s cizineckou problematikou (vyřizování povolení k pobytu)
– interkulturní citlivost
– časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu, stabilní a vyrovnaná osobnost
– angažovanost a spolehlivost
– vysoký morální standard
– vysoká schopnost týmové spolupráce
– zkušenost práce v neziskovém sektoru výhodou
– zkušenost s psaním projektů a orientace v grantových výzvách výhodou

Nabízíme:
– smysluplnou práci a zázemí stabilní nevládní neziskové organizace
– prostor k seberealizaci v kontextu poslání organizace
– odpovídající finanční ohodnocení
– příjemný pracovní kolektiv
– možnost profesního růstu
– supervize, intervize, teambuilding

Zahájení výkonu práce a výše úvazku:
Od 6. 1. 2014 – úvazek ve výši 0,6 – tj. 24 hodin týdně

Pracovní doba:
Pondělí: 9:00 – 16:00
Středa: 9:00 – 14:00
Čtvrtek: 9:00 – 17:00
Pátek – 9 – 12 účast na supervizích a školeních (1x za 5 týdnů)

V případě zájmu zašlete životopis v čj a motivační dopis v čj a Arabštině do 10.12.2013 na email: youssef@inbaze.cz.

e-mail: youssef@inbaze.cz
web: http://www.inbaze.cz/