Kontaktní pracovník/ce v terénu (Hradec Králové)

Laxus z.ú. vypisuje výběrové řízení na kontaktního pracovníka/ci v terénu v Královéhradeckém kraji. Jedná se o plný úvazek, nástup možný ihned, pracoviště v Hradci Králové a okolí.

Náplň práce:
  • Pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz
  • Centra terénních programů, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • VOŠ, VŠ – sociálního nebo zdravotnického zaměření, případně kurz pracovníka v sociálních službách (možno doplnit po nástupu)
  • orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
  • základy práce na PC (Windows, MS Office, internet)
  • schopnost komunikace a práce s lidmi
  • ŘP skupiny B
  • vyjasněný vztah k drogám

Výhodou je:

  • další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby)
  • doložená praxe v oboru
  • praktické dovednosti

Nabízíme:

  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • know-how profesionální sociální služby
  • stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce
  • možnost dalšího vzdělávání
  • týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením

Životopis s motivačím dopisem zasílejte na emailovou adresu mifkova@laxus.cz do 30.9.2017. Po vyhodnocení životopisu uchazeče budete informování, jestli jste byli vybráni na osobní pohovor. Termín s Vámi domluvíme.

e-mail: mifkova@laxus.cz
web: http://www.laxus.cz/hledame-kolegu-do-terenu/