Lektor primární prevence (Středočeský kraj)

 
Organizace Semiramis hledá lektorky/lektory dlouhodobé primární prevence pro práci s žáky na základních školách pro školní rok 2018/2019 ve Středočeském kraji. 
  • Zajímá tě práce s žáky na základních školách? Pracuješ rád/a ve dvojici? Chceš se dozvědět více o drogách, závislostech, poruchách příjmu potravy, šikaně,…? Přijď k nám a ukaž, co v tobě je!
  • Už ti bylo 20 let? Jsi student/ka a máš alespoň započaté studium VŠ humanitního zaměření?/Nejsi student, ale máš čas si přivydělat a jsi absolventem VŠ humanitního zaměření.
Neděláme přednášky, ale interaktivní formou žáky seznamujeme s různými tématy rizikového chování. U nás si časovou náročnost práce můžeš nastavit sám! Domluvíš si vybrané termíny se školou a můžeš jet, ale neboj se předtím tě řádně zaškolíme. Tuhle práci můžeš stíhat při škole i na rodičovské dovolené. Naučíš se pracovat se skupinou i sám se sebou, zdokonalíš si prezentační a komunikační dovednosti.
 
Nabízíme ti odborné vedení, práci v profesionálním týmu, školení a vzdělávání ve všem, co k práci budeš potřebovat. Rádi ti potvrdíme povinnou praxi. Navíc se staneš součástí našeho týmu a budeš moci využívat supervize i intervize.
 
Jestli tě tahle práce zajímá, tak pošli svůj životopis do 31.5.2018 na ivana.buryskova@os-semiramis.cz. Pokud se chceš na cokoliv zeptat, bez obav volej na tel. 731 659 103

e-mail:
web: