Lektor primární prevence (Středočeský kraj)

 
Centrum primární prevence hledá: LEKTORY PRIMÁRNÍ PREVENCE NA ZŠ STREDOČESKÉHO KRAJE Zajímá tě práce s žáky na základních školách? Pracuješ rád/a ve dvojici? Chceš se dozvědět více o drogách, závislostech, poruchách příjmu potravy, šikaně…?
 
Přijď k nám a ukaž, co v tobě je! Už ti bylo 20 let? Jsi student/ka a máš alespoň započaté studium VŠ/VOŠ humanitního zaměření?/Nejsi student, ale máš čas si přivydělat a jsi absolventem VŠ/VOŠ humanitního zaměření.
 
Hledáme lektorky/lektory pro práci s žáky na základních školách pro školní rok 2019/2020 ve Středočeském kraji. Neděláme přednášky, ale interaktivní formou žáky seznamujeme s různými tématy rizikového chování.
 
U nás si časovou náročnost práce můžeš nastavit sám! Domluvíš si vybrané termíny se školou a můžeš vyrazit! Ale neboj, předtím tě řádně zaškolíme. Tuhle práci můžeš stíhat při škole i na rodičovské dovolené. Naučíš se pracovat se skupinou i sám se sebou, zdokonalíš si prezentační a komunikační dovednosti. Nabízíme ti odborné vedení, práci v profesionálním týmu, školení a vzdělávání ve všem, co k práci budeš potřebovat.
 
Rádi ti potvrdíme povinnou praxi. Podmínkou nástupu je absolvování „Zaváděcího kurzu pro lektory primární prevence“ v rozsahu 138 hod. (Kurz je plně hrazen organizací.) V případě zájmu o nabízenou pozici zašli strukturované CV do 14.6.2019 na ivana.buryskova@os-semiramis.cz. Pokud se chceš na cokoliv zeptat, bez obav volej na tel. 731 659 103.

e-mail: ivana.buryskova@os-semiramis.cz
web: www.os-semiramis.cz