Pracovníci v sociálních službách – asistenti a pomocní pracovníci (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové hledá pracovníky v sociálních službách – asistenty na hlavní pracovní poměr a pomocné pracovníky na DPP (3 hodiny denně ve večerních hodinách) pro zajištění zimního provozu Domu Matky Terezy – střediska sociálních služeb pro lidi bez domova a detašovaného pracoviště Noclehárny na Letišti HK na období od 1. 11. 2019 – do 5. 4. 2020

Požadujeme:

  • zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu
  • trestní bezúhonnost
  • způsobilost dle Zákona 108/2006 Sb. a praxi v sociálních službách – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti
  • ochotu ztotožnit se s hodnotami CHARITY

Náplň práce:

  • komunikace s různorodou klientelou (nemocní, závislí, různého věku atd.)
  • zajištění bezpečného průběhu služby, řešení konfliktních situací
  • praktické poskytování činností (např. příjem a evidence klientů, příjem plateb, výdej lůžkovin, monitoring dodržování provozního řádu, úklid…)
  • vedení evidence poskytnutých činností a průběhu služby
  • účast na poradách týmu, supervizích

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace, smysluplnou práci, podporu přátelského pracovního týmu
  • práci na hlavní pracovní poměr, odpovídající mzdu, stravenky a další benefity
  • práci na DPP /3 hodiny denně ve večerních hodinách/

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete elektronickou poštou nejpozději do 29. 9. 2019 na adresu: prihlaska3@charitahk.cz následující dokumenty:

  • krátký motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen „GDPR“) o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování.“

K dalšímu jednání Vás budeme kontaktovat. Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 777 721 620, 774 516 098 Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové

e-mail: prihlaska3@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz