Společnost E hledá sociální pracovnici / sociálního pracovníka (Praha)

Hledáme člověka, který bude poskytovat odborné sociální poradenství (tedy je potřeba vzdělání dle zákona 108/2006 Sb.) a zároveň bude koordinovat vzdělávací aktivity (besedy, webináře, virtuální skupiny). Máme zájem o kolegyni či kolegu, který je organizačně a komunikačně schopný, a to i v online světě, je samostatný, poctivý, odolný a zároveň laskavý a empatický. Vítáme, když máte zájem učit se nové a namísto problémů hledáte řešení a neodradí vás ani administrativa nutná pro dobrou správu a přípravu nejen poradenství, ale i dalších projektů. V rámci nich vás čeká také komunikace a spolupráce i s donory / sponzory.

Podpora lidí s epilepsií a jejich blízkých v přímé práci prostřednictvím poskytování odborného sociálního poradenství osobně, telefonicky, e-mailem, online.

Náplň práce

  • Organizace a koordinace Webinářů o epilepsii, na kterých lidé s epilepsií či odborníci sdílí své osobní zkušenosti s epilepsií a které nabízí prostor pro diskuzi, sdílení, předávání zkušeností a vzdělávají
  • Organizace a koordinace Besed, které napomáhají studentům, zaměstnancům a kolegům zvýšit vědomosti o epilepsii
  • Organizace a koordinace Virtuálních peer skupin, které nabízí prostor všem, kteří mají chuť sdílet své životní zkušenosti a příběhy spojené s epilepsií
  • Intenzivní spolupráce s lidmi, kteří jsou součástí našeho multiprofesního týmu a případné hledání dalších spolupracovníků pro výše zmíněné aktivity
  • Plánování aktivit a jejich sdílení s týmem
  • Dobrá správa projektů – administrativa projektů včetně dokumentace, evidence a získávání zpětné vazby, komunikace s účetní