Fokusní skupina pomáhajících profesí

Datum / čas
21.10.2021
9:00 - 12:00


Organizace La Strada zve sociální pracovnice a pracovníky z pomáhajících profesí, kteří se účastnili kazuistického semináře či jej sami pořádali, na

Fokusní skupinu pomáhajících profesí

21. 10. 2021

“Spolupráce s klientem*kou je dlouhodobě neúspěšná. Možná by ostatní napadl lepší způsob, jak situaci řešit …”

“Situace klienta*ky je šíleně komplexní. Potřebuju konzultovat s organizací, která má jinou specializaci …”

“Vím, že někde už podobný případ měli … rád*a bych konzuzltoval ten svůj …”

Pravděpodobně každý v pomáhajících profesích podobné situace zažil. Mnoho z nás se dokonce zúčastnilo více či méně formálních setkání, kde se situace konkrétních klientek či klientů anonymně řešila s dalšími organizacemi. O takových setkáních se mluví jako o kazuistických seminářích, kauzování, konferencích nad případem atp.

Hledáme sociální pracovnice a pracovníky z pomáhajících profesí (právo, zdravotnictví, školství …), kteří se v posledních dvou letech účastnili kazuistického semináře či obdobné akce sami pořádali.

V rámci projektu “Profesionalizace práce v tématu obchod s lidmi” hledáme cesty, jak podobné sdílení realizovat tak, abychom maximalizovali benefity pro klienta či klientku a zároveň nenarušili jeho či její bezpečnost a práva. Proto se chceme poučit z praxe ostatních organizací.

 

Přihlaste se na naši fokusní skupinu do 15. 10. 2021 (počet míst omezen). Sdílením Vašich zkušeností z kazuistických seminářů a podobných akcí nám pomůžete zlepšit pomoc pro obchodované osoby.

Přihláška: https://forms.gle/eKZEpoCDmJ2NbKMF8

 

Kdy: ve čtvrtek 21. 10. 2021 od 9:00 do 12:00

Kde: V Lampárně, Lidická 31, Praha 5

 

Na setkání se těší Barbora Pšenicová a Petra Kutálková

Kontakt pro přihlášení a podrobnosti: barborap@strada.cz / +420 728 242 002