Nabízím práci

V této sekci jsou zveřejňovány nabídky práce. Zadejte práci >>>

 • Pracovník / pracovnice s rodinami cizinců v rámci SAS (Kolín)
  Zajímá Vás práce s rodinami cizinců? Do našeho týmu na pobočce v Kolíně hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi.
 • Odborný sociální pracovník oddělení kurátorské činnosti (Liberec)
  Tajemník Magistrátu města Liberec vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, výběrové řízení, které je podmínkou pro vznik pracovního poměru úředníka zařazeného do funkce Odborný sociální pracovník oddělení kurátorské činnosti na odboru sociální péče Magistrátu města Liberec. Místo výkonu práce: budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce, jakožto obce s rozšířenou působností. Předpoklady pro výkon funkce: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem …
 • Vedoucí pečovatelské služby / sociální pracovník (Luhačovice)
  Nabízíme: úvazek 1,0 mzda dle Nařízení vlády 576/200 Sb. pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení termín nástupu: na základě dohody, plánované výběrové řízení v termínu 20. 9. 2022 dobré mzdové ohodnocení práci v dobrém kolektivu možnost aktivního řízení týmové činnosti, která má jasný smysl a významný dopad na kvalitu života seniorů, nemocných a jejich rodin v regionu možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace, zkušený pracovní kolektiv, zázemí uznávané organizace Předpoklady: odborné předpoklady pro výkon práce sociálního pracovníka dle § 110 zák. č. …
 • Metodik / metodička služeb sociální prevence (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici metodik / metodička služeb sociální prevence v odboru sociálních věcí (kód 3284). Úplné oznámení o výběrovém řízení naleznete na úřední desce MHMP v rubrice Volná místa a kariéra na MHMP https://deska.praha.eu/files/QWtTsA7UCM1bRZixohRGFQ==/ewTqYt89SuO3pbxpl4iloLhK1A3pbxpl4A==/vyberove%20rizeni_SOV_3284_metodik_sluzeb_soc.prevence_VR158-22.pdf Jaká bude Vaše náplň práce spolupráce při tvorbě sítě služeb sociální …
 • Sociální pracovník / pracovnice OSPOD (Benešov)
  Do kolektivu OSPOD Benešov hledáme sociálního pracovníka / pracovnici, pracovní poměr na dobu určitou, jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou,
 • Sociální pracovník do Nízkoprahového klubu Coolna (Holešov)
  Nabízíme volné pracovní místo sociálního pracovníka na HPP na 1,0 úvazku po dobu pracovní neschopnosti, mateřské a rodičovské dovolené.
 • Pracovník / pracovnice s rodinami cizinců v rámci SAS (Mladá Boleslav)
  Zajímá Vás práce s rodinami cizinců? Do našeho týmu na pobočce v Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi.
 • Sociální pracovníci pro NZDM (okres Žďár nad Sázavou)
  Hledáme nové nadšené kolegy a kolegyně do našich nízkoprahových zařízení pro děti a mládež Ponorka ve Žďáře n. S., Nadosah v Bystřici n. P. a Wellmez ve Velkém Meziříčí.
 • Terénní sociální pracovník / pracovnice (Brno)
  Terénní sociální pracovník / pracovnice v IQ Roma servisu. Hledáš práci, která dává smysl? Baví tě práce s lidmi a nebojíš se řešit složité situace? Máš VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech sociální práce, sociální péče, sociální pedagogika, speciální pedagogiku, sociální politika, sociální patologie, humanitární práci nebo právo? Pokud odpovídáš víckrát ano, pak hledáme tebe! Pracovní náplň: terénní sociální práce s jednotlivci i rodinami v tématech bydlení, zadluženosti, zaměstnanosti a další (základní a odborné poradenství, doprovody klientů) individuální práce s aktivními klienty, dle …
 • Sociální pracovník s dětmi a mládeží v NZDM (Prachatice)
  NZDM Klub I.P. přijme sociálního pracovníka Zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost s možností následného prodloužení.
 • Vedoucí sestra domácí hospicové péče (Hradec Králové)
  Domácí hospicová péče poskytuje odbornou komplexní péči nevyléčitelně nemocným v terminální fázi onemocnění. Smyslem péče je zajistit umírajícím lidem co nejvyšší možnou kvalitu života. A pomoci naplnit přání dožít ve svém vlastním sociálním zázemí s podporou jejich blízkých.
 • Sociální pracovník / pracovnice – oblast zvládání agresivity, se zaměřením na LGBTQ+ komunitu (Brno)
  SPONDEA , z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / pracovnice – oblast zvládání agresivity, se zaměřením na LGBTQ+ komunitu (0,7 – 1,0 úvazek).
 • Kurátor pro děti a mládež na dobu určitou (Praha)
  Městská část Praha 11, zastoupená tajemnicí Úřadu městské části Praha 11 hledá pracovníka na obsazení pracovního místa kurátor/ka pro děti a mládež pro odbor sociálních věcí a zdravotnictví na dobu určitou.
 • Terénní sociální pracovník / pracovnice (Praha)
  Městská část Praha 11, zastoupená tajemnicí Úřadu městské části Praha 11 vyhlašuje dne 03.08.2022 výběrové řízení na obsazení pracovního místa terénní sociální pracovník/ce pro Odbor sociálních věcí a zdravotnictví.
 • Diakonie BETLÉM – Vedoucí chráněných bydlení, (Brumovice)
  Správní rada Diakonie ČCE - střediska BETLÉM vyhlašuje výběrové řízení na místo Vedoucí Chráněného bydlení Mirandie a Chráněného bydlení Arkénie.
 • Metodik / metodička sociální práce (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici metodik / metodička sociální práce v odboru sociálních věcí (kód 3288).
 • Administrátor / administrátorka projektu na dobu určitou (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy obsazuje na dobu určitou po dobu realizace projektů ESF pracovní administrátor / administrátorka projektu v odboru sociálních věcí.
 • Specialista / specialistka financování z ESF (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy obsazuje na dobu určitou po dobu realizace projektů ESF pracovní specialista / specialistka financování z ESF v odboru sociálních věcí.
 • Projektový manažer – specialista pro neinvestiční dotace (Hradec Králové)
  Laxus z.ú. je poskytovatel s více než 25ti letou praxí v oblasti poskytování registrovaných sociálních služeb, certifikovaných adiktologických a preventivních služeb na území Královéhradeckého, Pardubického,
 • Pracovník / pracovnice intervenčního centra (Brno)
  SPONDEA , z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník / pracovice intervenčního centra pro osoby ohrožené domácím násilím a nebezpečným pronásledováním (1,0 úvazek).