Nabízím práci

V této sekci jsou zveřejňovány nabídky práce. Zadejte práci >>>

 • Sociální pracovník – sociální rehabilitace (Praha)
  Do pražské pobočky hledáme novou kolegyni či kolegu do sociální služby Sociální rehabilitace – Tranzitní program.
 • Sociální pracovník pro ohrožené rodiny s dětmi (Náchod)
  V Sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi pomáháme rodinám s nezletilými dětmi překonávat problémy s plněním školních povinností, s péčí o děti, výchovou a hospodařením, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami.
 • Občanský poradce/ poradkyně (Praha)
  Hledáte práci, ve které Vám nehrozí stereotyp, učíte se stále něco nového, potkáváte se s novými lidmi a novými výzvami? Jste komunikativní, empatický a respektující člověk? Zajímají vás právní předpisy a jejich aplikace? Vítáte podporu užšího i širšího týmu a sami ji dokážete poskytnout? Jsou Vám blízké hodnoty naší organizace?
 • Odborný/á referent/ka – sociálně-právní ochrana dětí (Praha)
  Městská část Praha 18 - Úřad městské části Praha 18 zastoupený tajemníkem ÚMČ Praha 18 vyhlašuje dne 19.05.2023 výběrové řízení na obsazení pracovního místa v odboru sociální péče a zdravotnictví. 
 • Lektor programů Centra prevence (Žďár nad Sázavou)
  Do našeho sehraného týmu hledáme akčního a komunikativního kolegu, kterého baví práce s dětmi.  Jeho náplní práce bude vedení programů Centra prevence na základních a středních školách.
 • Psycholog (Žďár nad Sázavou)
  Pro rozšíření nabídky služeb pro klienty Klubu v 9 – centra služeb pro podporu duševního zdraví ve Žďáře nad Sázavou hledáme psychologa. Nabízíme dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy.
 • Sociální pracovník/pracovnice týmu SAS pro rodiny s dětmi (Brno)
  IQ Roma servis, z.s. ( www.iqrs.cz ) poskytuje sociální, poradenské, právní, komunitní, vzdělávací a volnočasové služby sociálně vyloučené komunitě (zejména romské).
 • Projekt Housing Led – Podpora zabydlování a prevence ztráty bydlení
  IQ Roma servis, poskytuje sociální, poradenské, právní, komunitní, vzdělávací a volnočasové služby sociálně vyloučené komunitě (zejména romské).
 • Projekt Housing Led – Vedoucí programu prevence 0,5 úvazku (Brno)
  IQ Roma servis, poskytuje sociální, poradenské, právní, komunitní, vzdělávací a volnočasové služby sociálně vyloučené komunitě (zejména romské).
 • Vedoucí Terénní sociální práce (Brno)
  IQ Roma servis, poskytuje sociální, poradenské, právní, komunitní, vzdělávací a volnočasové služby sociálně vyloučené komunitě (zejména romské).
 • Pracovník/ce v sociálních službách (Liberec)
  Nabízíme pracovní pozici pracovníka/ce v sociálních službách v Azylovém domě pro muže v Liberci.
 • Sociální pracovník pečovatelské služby (Praha)
  Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 9 hledá do svého týmu pro pečovatelskou službu sociálního pracovníka / pracovnici. Jsme tým, který se stará o to, aby klienti mohli žít ve svém domácím prostředí. Je pro nás důležité, abychom o hodnotách jen nemluvili, ale přenášeli je do každodenní praxe.
 • Psychoterapeut / ka – psycholog / psycholožka (Praha)
  Do nového projektu První pomoc pro pečující hledáme odborníky do multidisciplinárního týmu na pozici: Psychoterapeut/ka – psycholog/psycholožka
 • Sociální pracovník / pracovnice (Praha)
  Do nového projektu První pomoc pro pečující hledáme nové kolegy. Sociálního pracovníka / pracovnici. Pracovní úvazek 0,85
 • Sociální pracovník / pracovnice (Praha)
  Ve spolupráci s multidisciplinárním týmem odborníků (např. klinický farmaceut, psychoterapeut, trenér paměti, fyzioterapie, nutriční terapeut a další) hledáme na jednu z nejdůležitějších pozic, která „dotahuje“ poradenské činnosti: Sociálního pracovníka / pracovnici
 • Sociální pracovník / pracovnice (Praha)
  DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM, z.ú. (dále jen "DKC"), z.ú., od roku 1992 se specializuje na prevenci, diagnostiku a terapii syndromu týraného, zneužívaného a zanedbávaného dítěte (syndrom CAN).
 • Sociální pracovník/pracovnice (Hradec Králové)
  Diecézní katolická charita Hradec Králové – Integrační centrum pro cizince příjme sociálního pracovníka / pracovnici Požadujeme: VŠ vzdělání – Bc. nebo Mgr. – zaměření na sociální oblast (dle zák. č. 108/ 2006 Sb.) schopnost pracovat v týmu znalost práce na PC komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, organizační schopnosti řidičský průkaz skupiny B bezúhonnost zdravotní způsobilost schopnost komunikace minimálně v anglickém jazyce praxe v oboru vítána Nabízíme: práci na celý úvazek v oblasti poradenství a asistenčních služeb pro cizince a uprchlíky příjemné prostředí a dobrý kolektiv …
 • Sociální pracovník/vedoucí podpory OZP v sociálním podniku (Praha)
  Skupina sociálních podniků Etincelle sdružuje několik provozů ve Středočeském a Jihočeském kraji a v Praze. Kromě zdravých profesionálů – baristů, pekařů, cukrářů, sociálních pracovníků a dalších profesí – zaměstnáváme také na 200 lidí se zdravotním postižením, kteří pracují na pomocných pozicích a dělají to, co zvládnou. Jsme držiteli ocenění EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2018. Provozujeme řemeslnou pekárnu a máme i další provozovny – vlastní pekařství, kavárny, bistra a úklidové týmy. Máme pražírnu kávy. Penzion s bistrem na Šumavě. Zajišťujeme cateringové …
 • Koordinátor/ka projektu Adopce na dálku (Hradec Králové)
  Diecézní katolická charita Hradec Králové vyhlašuje Výběrové řízení na obsazení místa koordinátor/ka projektu Adopce na dálku® Diecézní katolické charity Hradec Králové. Požadujeme: SŠ vzdělání komunikativnost, pečlivost, samostatnost a chuť učit se novým věcem bezúhonnost Vítáme: znalost anglického jazyka a aktivní řízení vozidla skupiny B velkou výhodou Nabízíme: smysluplnou práci na plný úvazek v příjemném kolektivu (zástup za rodičovskou dovolenou) Náplní pracovní pozice je především komunikace s dárci a organizace rozesílání dopisů z Indie. Strukturovaný životopis a motivační …
 • Právník/právnička v oblasti SPOD (Ostrava)
  Odbor sociálních věcí a zdravotnictví magistrátu města Ostravy zajišťuje pro statutární město Ostrava a obce širšího správního obvodu výkon sociálně-právní ochrany dětí v oblasti náhradní rodinné péče. Pro obce širšího správního obvodu pak agendu SPOD v celém zákonném rozsahu.