Nabízím práci

V této sekci jsou zveřejňovány nabídky práce. Zadejte práci >>>

 • Sociální pracovník / pracovnice – zástupce / zástupkyně vedoucí
  Salinger, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník / pracovnice - zástupce / zástupkyně vedoucí sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve středisku Centrum Semafor.
 • Sociální pracovnice / pracovník NZDM (Kutná Hora)
  Hledáme posilu do týmu NZDM Archa v Kutné Hoře. Práce v klubu i v terénu (Kutná Hora, Sázava). K dispozici služební auto. Možný i zkrácený úvazek.
 • Personalista (Hradec Králové)
  Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici personalista.
 • Lektor / lektorka programů primární prevence (Žďár nad Sázavou)
  Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici Lektor / lektorka programů primární prevence pro zařízení Centrum prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
 • Specialista / specialistka prevence v odboru sociálních věcí (Prahy)
  Magistrát hlavního města Prahy obsazuje ve výběrovém řízení pozici specialista / specialistka prevence v odboru sociálních věcí  Magistrátu hlavního města Prahy (kód 0276).
 • Sociální pracovnice / sociální pracovník (Praha)
  DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM, z.ú. (dále jen "DKC"), Praha 4, přijme do svého ambulantního týmu sociálního pracovníka / sociální pracovnici zejména pro přímou práci v rámci ambulantních služeb ("face to face") s dospělými klienty (rodiče ohrožených dětí, popř. další pečující osoby).
 • Pracovník v sociální službách (Třebíč)
  Posláním služeb NZDM BARÁK je vyhledávat a bezplatně podporovat mladé lidi, kteří si aktuálně neví rady s řešením své obtížné situace anebo u nich takováto situace může nastat, těm, kteří tráví svůj čas způsobem, který je vede do konfliktu se společností, těm, kteří nechtějí navštěvovat běžné instituce apod.
 • Odborný sociální pracovník v oddělení sociálně-právní ochrany dětí (Liberec)
  Tajemník Magistrátu města Liberec vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, výběrové řízení, které je podmínkou pro vznik pracovního poměru úředníka zařazeného do funkce Odborný sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí na odboru sociální péče Magistrátu města Liberec.
 • Sociální pracovník / pracovnice – case manažer / manažerka na dobu určitou (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy hledá nové kolegyně a kolegy na volné pozice sociální pracovník / pracovnice – case manažer / manažerka v odboru sociálních věcí. Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou, po dobu realizace projektu podpořeného z OP Zaměstnanost.
 • Sociální pracovník / pracovnice – case manažer / manažerka na dobu určitou (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy hledá nové kolegyně a kolegy na volné pozice sociální pracovník / pracovnice – case manažer / manažerka v odboru sociálních věcí  ( kód 3365). Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou, po dobu realizace projektu podpořeného z OP Zaměstnanost .
 • Specialista / specialistka financování z ESF (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy obsazuje na dobu určitou pracovní místo specialista / specialistka financování z ESF v odboru sociálních věcí (kód 0309).
 • Ekonom / ekonomka (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy obsazuje na dobu určitou pracovní místo ekonom / ekonomka v odboru sociálních věcí (kód 3084). Zkrácený pracovní úvazek (20 hod./týdně).
 • Terénní sociální pracovník / pracovnice SAS (Hradec Králové)
  Salinger, z. s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / pracovnice sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve středisku Triangl. Vaše náplň práce: podporujete rodiny s dětmi ve zvládání obtížných životních situací, které rodina nedokáže sama vlastními silami překonat – program Sanace rodiny; pracujete převážně v terénu, v přirozeném prostředí rodin; jednáte se zájemci o službu, uzavíráte smlouvy, realizujete s klienty individuální plány a jejich vyhodnocování; spolupracujete s návaznými organizacemi; zpracováváte administrativu spojenou s výkonem přímé …
 • Sociální pracovník / konzultant pro odlehčení péče (Praha)
  A DOMA z. s. od 1. 7. 2021 bude realizovat již pátý projekt pro rodinné pečující. Navržené inovace v návrhu Dva životy Praha 2 z něj udělaly jeden z nejlépe hodnocených projektů.
 • Sociální pracovník / rodinný průvodce (Praha)
  A DOMA z. s. od 1. 7. 2021 bude realizovat již pátý projekt pro rodinné pečující. Navržené inovace v návrhu Dva životy Praha 2 z něj udělaly jeden z nejlépe hodnocených projektů.
 • Rodinný poradce, psycholog (Karviná)
  Rozšiřujeme náš tým! Hledáme zkušeného pracovníka pro práci s rodinami v náročné životní situaci (rozvod/rozchod, výchovné potíže, pěstouni a děti v náhradní rodinné péči).
 • Sociální pracovník pro práci s rodinami (Karviná)
  Rozšiřujeme náš tým! Hledáme pracovníka pro práci s rodinami v náročné životní situaci na naši karvinskou pobočku.
 • Poradce / Poradkyně rané péče (Hradec Králové)
  Oblastní charita Hradec Králové - Středisko rané péče Sluníčko hledá Poradce / poradkyni rané péče pro terénní práci v rodinách s dětmi s ohroženým vývojem nebo postižením pro oblast Královéhradeckého kraje 
 • Sociální pracovník / pracovnice (Turnov)
  Od 01. 07. 2021 přijmeme do našeho týmu v Centru pro rodinu Náruč v Turnově kolegyni/ kolegu. Hledáme sociální pracovnici / pracovníka pro náhradní rodinnou péči, v rámci které poskytujeme sociálně-právní ochranu dětí a další návazné služby pěstounským rodinám.
 • Sociální pracovník / pracovnice (Brno)
  V Poradně Quip pomáháme lidem se zdravotním postižením žít co nejsamostatnější život. Pomáháme jim zorientovat se v možnostech, jak jejich život může vypadat.