Nabízím práci

V této sekci jsou zveřejňovány nabídky práce. Zadejte práci >>>

 • Pracovník v přímé péči u dětí se zdravotním postižením (Praha)
  Hledáte smysluplnou práci? Staňte se součástí naší rodinné skupiny!  Hledáme pracovníka v sociálních službách do DOZP (Domov pro osoby se zdravotním postižením). Jedná se o službu pro 4 dětí s postižením žijící v bytě na Černém Mostě.
 • Ředitel / Ředitelka spolku Kalyna – komunitní uprchlické centrum (Pardubice)
  V reakci na příchod Ukrajinců do Pardubic a okolí vznikla řada iniciativ. Spolek Kalyna staví na dvou farnostech, které se mimořádně aktivně zapojily do pomoci. Máme skvělé plány, skvělé lidi a navazujeme na mnoho dobrého, co se už v Pardubicích udělalo. Úzce spolupracujeme s městem a hledáme napojení na neziskové organizace i neformální iniciativy. Chceme přispět k tomu, aby Ukrajinci prchající před válkou našli v Pardubicích bezpečí, a pomoci, aby zde mohli v důstojných podmínkách žít do doby, než se budou moci vrátit domů. Podporujeme vzájemné nekonfliktní soužití, dialog mezi majoritou a …
 • Pečovatel / pečovatelka – pracovník v sociálních službách (Praha)
  Pečovatelská služba Praha 3 hledá nové kolegy / kolegyně na pozici pečovatel / pečovatelka - pracovník v sociálních službách.
 • Sociální pracovník / sociální pracovnice (Praha)
  Městská část Praha 10 vyhlašuje dne 11. 5. 2022 výběrové řízení na obsazení pracovního místa sociální pracovník / sociální pracovnice v referátu pro práci s rodinou a dětmi v oddělení sociálně-právní ochrany dětí a práce s rodinou v Odboru sociálním ÚMČ Praha 10.
 • Kurátor pro děti a mládež (Benešov)
  Tajemnice Městského úřadu Benešov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka-úřednice územního samosprávného celku, do odd. sociálně-právní ochrany dětí, zařazeného do Odboru soc. věcí a zdravotnictví, prac. poměr na dobru určitou. Pracovní příležitosti: Benešov (benesov-city.cz)
 • Sociální pracovník – Pečovatelská služba (Rakovník)
  Pečovatelská služba Rakovník, Wintrovo nám. 1903, 269 01 Rakovník, hledá do svého kolektivu na pozici Sociální pracovník / pracovnice absolventa vyššího odborného nebo vysokoškolského vzdělání /dle § 110 zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb./ se zájmem o získání zkušeností se sociální prací se seniory a osobami tělesně postiženými.
 • Koordinátor / koordinátorka CPIC (Celá ČR)
  Nabízíme příležitost pro organizačně schopnou osobu, která by se chtěla profilovat v oblasti práce s cizinci v Centru na podporu integrace cizinců.
 • Sociální pracovník / pracovnice / zástupce vedoucí SAS (Hradec Králové)
  Salinger, z. s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / sociální pracovnice / zástupce vedoucí sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve středisku Triangl. Vaše náplň práce:  podporujete rodiny s dětmi ve zvládání obtížných životních situací, které rodina nedokáže sama vlastními silami překonat – program Sanace rodiny; pracujete v terénu, v přirozeném prostředí rodin jednáte se zájemci o službu, uzavíráte smlouvy, realizujete s klienty individuální plány a jejich vyhodnocování; spolupracujete s návaznými organizacemi, zpracováváte administrativu spojenou s …
 • Terénní sociální pracovník / pracovnice SAS (Hradec Králové)
  Salinger, z. s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / sociální pracovnice sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve středisku Triangl. Vaše náplň práce: • podporujete rodiny s dětmi ve zvládání obtížných životních situací, které rodina nedokáže sama vlastními silami překonat – program Sanace rodiny; • pracujete převážně v terénu, v přirozeném prostředí rodin; • jednáte se zájemci o službu, uzavíráte smlouvy, realizujete s klienty individuální plány a jejich vyhodnocování; • spolupracujete s návaznými organizacemi; • zpracováváte administrativu spojenou s …
 • Vedoucí oddělení ekonomických a kontrolních agend v odboru sociálních věcí (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí oddělení ekonomických a kontrolních agend v odboru sociálních věcí (kód 3390). Úplné oznámení o výběrovém řízení naleznete na úřední desce MHMP https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/deska/index.html?typ=19&odbor=0&strana=1&stranavel=20 Jaká bude Vaše náplň práce stanovování postupů, zásad a metodik pro poskytování finančních podpor pro výběr žadatelů o podpory včetně vyhodnocování …
 • Referent agendy opatrovnictví (Liberec)
  Tajemník Magistrátu města Liberec vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, výběrové řízení, které je podmínkou pro vznik pracovního poměru úředníka zařazeného do funkce referent agendy opatrovnictví v oddělení sociálních činností na odboru sociální péče Magistrátu města Liberec.
 • Sociální pracovník / sociální pracovnice (Mladá Boleslav)
  Centrum pro integraci cizinců přijme sociálního pracovníka / sociální pracovnici pro Mladou Boleslav Centrum pro integraci cizinců, o.p.s. (CIC) je nezisková organizace založená v roce 2003. Jsme poskytovatel služeb a aktivit pro imigranty, zapojujeme i českou veřejnost. Pracujeme s cizinci s perspektivou dlouhodobého života v České republice. Máme pobočky v Praze, Středočeském a Libereckém kraji. Láká Vás možnost být užitečným/ou lidem z celého světa, kteří se rozhodli žít v České republice? Do našeho týmu pobočky v Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci v sociálně …
 • Sociální pracovník/sociální pracovnice (Brno)
  Hledáme posilu do týmu Poradenského centra v Brně! Odborné sociální poradenství v adiktologicky zaměřené soc. službě.
 • Sociální pracovník / pracovnice Domova pro matky s dětmi (Hradec Králové)
  Oblastní charita Hradec Králové hledá pracovníka na pozici Sociální pracovník/pracovnice Domova pro matky s dětmi – azylový dům.
 • Pracovník / pracovnice péče a rozvoje OZP zaměstnanců v sociálním podniku – vhodné i pro OZP (Hradec Králové)
  Neustále hledáme další cesty, jak integrovat OZP zaměstnance na trh práce. Díky tomu rosteme a potřebujeme posily do týmu v Praze a Hradci Králové, abychom našim zaměstnancům poskytovali stále kvalitní podporu!
 • Finanční účetní (Hradec Králové)
  Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici finanční účetní.
 • Vedoucí oddělení ekonomických a kontrolních agend v odboru sociálních věcí (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici vedoucí oddělení ekonomických a kontrolních agend.
 • Zdravotně-sociální pracovník (Praha)
  Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici Zdravotně-sociální pracovník.
 • Koordinátor / koordinátorka rodinné politiky v odboru sociálních věcí (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně obsazujeme ve výběrovém řízení pozici koordinátor / koordinátorka rodinné politiky v odboru sociálních věcí  Magistrátu hlavního města Prahy. Úplné oznámení o výběrovém řízení naleznete na úřední desce MHMP https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/deska/index.html?typ=19&odbor=0&strana=1&stranavel=20  Co Vás na této pozici čeká tvorba koncepce rodinné politiky na území hl. m. Prahy spolupráce s ústředními správními orgány při přípravě a …
 • Metodik / metodička kontrolních činností (Praha)
  Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici metodik / metodička kontrolních činností (kód 2281).