Poradce do Občanské poradny – sociální pracovník/sociální pracovnice (Polička)

Výběrové řízení na pozici poradce – sociální pracovník/pracovnice do střediska Občanská poradna.

Co Vás čeká:

  • poskytování odborného sociálního poradenství ambulantní i terénní formou
  • vedení poradenského rozhovoru s klienty a podpora při řešení jejich problémů
  • příprava podkladů a písemností pro klienty
  • komunikace s úřady a dalšími odbornými pracovišti ve prospěch klientů
  • administrativa a evidence spojená s výkonem práce

Co Vám nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Mzdu: 32 000 Kč – 36 000 Kč /měsíc
  • Nástup od 1. 8. 2024, příp. dle dohody
  • Zajímavou a rozmanitou práci v příjemném kolektivu
  • Práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
  • Důkladné zaučení v oblasti poradenství
  • Podporu dalšího vzdělávání, seberozvoje a supervize
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy a školení, bonusy/prémie, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 2 sickdays

Co požadujeme:

  • Kvalifikace „sociální pracovník“ – tj. ukončená VOŠ nebo VŠ sociálního směru dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, organizační a komunikační dovednosti
  • Aktivní přístup k dalšímu vzdělávání
  • Trestní bezúhonnost, uživatelská znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení
  • Výhodou: praxe v oboru sociální práce nebo v sociálním poradenství, orientace v právních předpisech a právních normách

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete své CV (včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání) a motivační dopis na email: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

Uzávěrka přijímání zasílaných CV je do 24. 6. 2024. Plánovaný termín výběrového řízení: 3. 7. 2024.

Odborné informace o nabízené pozici poskytne: Bc. Stanislav Větrovský, DiS., +420 731 598 812

Bližší informace o službě Občanská poradna najdete tady.

Inzerát na webu Oblastní charity Polička najdete tady.