Sociální pracovník / sociální pracovnice – Oblastní charita Polička

Sociální pracovník / sociální pracovnice do Osobní asistence a Charitní pečovatelské služby

Co Vás čeká:

  • Jednání se zájemcem o službu, zajištění sociálního šetření a Smlouvy o poskytování služby
  • Spolupráce při vytváření osobních plánů a naplňování potřeb klientů
  • Komunikace s klienty, jejich blízkými osobami i členy týmu
  • Poskytování základního sociálního poradenství
  • Vedení spisové dokumentace a osobních složek klientů
  • Kontrola evidence poskytnutých služeb a spolupráce při vyúčtování
  • Administrativní a metodická práce spojená s činností sociálního pracovníka

Co Vás nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Mzdu: 32 000 Kč – 36 000 Kč /měsíc
  • Práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
  • Podporu dalšího vzdělávání, seberozvoje a metodickou podporu
  • Nástup od 1. 8. 2024, příp. dle dohody
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy a školení, bonusy/prémie, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/2 sickdays

Co požadujeme:

  • Kvalifikace „sociální pracovník“ dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. – ukončená VOŠ nebo VŠ sociálního směru
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Úcta a tolerance k hodnotám a životnímu stylu seniorů a lidí s postižením
  • Ochotu prohlubovat si vzdělání
  • Trestní bezúhonnost

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete své CV (včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání) a motivační dopis na email: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

Uzávěrka přijímání zasílaných CV je do 11. 6. 2024. Plánovaný termín výběrového řízení: 20. 6. 2024.

Odborné informace o nabízené pozici poskytne: Mgr. et Bc. Karel Indruch, tel. 731 598 814.