Sociální pracovník / sociální pracovnice v sociálně-aktivizační službě pro rodiny s dětmi (Polička)

Výběrové řízení na pozici sociální pracovník/sociální pracovnice – v sociálně-aktivizační službě pro rodiny s dětmi

Co Vás čeká:

  • Přímá práce v rodinách – terénní i ambulantní formou
  • Vedení motivačních a aktivizačních rozhovorů, vypracovávání individuálních plánů
  • Poskytování sociálně právního poradenství a pomoci uživatelům služeb a jejich rodinám
  • Zprostředkování kontaktu s odborníky v oblasti školství, zdravotnictví (psychiatrie, psychologie), ústavní péče, duchovní (kněze), apod.
  • Edukace uživatelů služeb – nabývání kompetencí, informovanost, schopnost řešit problémy
  • Pravidelné porady týmu, supervize a intervize

Co požadujeme:

  • Kvalifikace „sociální pracovník“ dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. – ukončená VOŠ nebo VŠ sociálního směru
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Úctu, toleranci a respekt k hodnotám, životnímu stylu a situaci uživatelů služeb
  • Respektující a partnerský přístup k lidem v krizi
  • Ochotu prohlubovat si vzdělání
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Mzdu: 32 000 Kč – 36 000 Kč / měsíc
  • Práci v jednosměnné provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
  • Podporu dalšího vzdělávání, seberozvoje a supervize
  • Nástup od 1. 6. 2024, nebo dle dohody
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy a školení, bonusy/prémie, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays

Místo práce: Polička a okolí (služba je terénní)
Zaměstnavatel: Oblastní charita Polička

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete své CV (včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání) a motivační dopis na email: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

Uzávěrka přijímání zasílaných CV je do 19. 3. 2024. Plánovaný termín výběrového řízení: 26. 3. 2024

 Další informace o nabízené pozici poskytne: Mgr. Jana Dobrovolná., tel. 731 598 763

Odborné informace o službě poskytne Mgr. Bc. Pavel Šimon, tel. 733 676 736.

Více informací o službě Šance pro rodinu (sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi) najdete také tady

Odkaz na inzerát na webu zaměstnavatele: https://policka.charita.cz/kdo-jsme/volna-mista/socialni-pracovnik-sas-2024/