Sociální pracovník odborného sociálního poradenství a sociální pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (Ostrava)

SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s. hledá pro sociální služby poskytované v Ostravě sociální pracovníky. Obsadit potřebujeme 2 pracovní pozice – 1 ve službě odborného sociálního poradenství a 1 v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi.

Pracovní náplň:

  • přímá práce s uživateli služby, včetně práce v terénu
  • poskytování základního a odborného sociálního poradenství
  • vedení dokumentace
  • spolupráce na tvorbě metodických dokumentů služeb

Co požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ se sociálním zaměřením (viz vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
  • základní podmínka
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • schopnost vykonávat sociální práci, orientaci v platné legislativě
  • psychickou odolnost, sebereflexi, aktivní přístup a znalost vlastních hranic
  • schopnost „být v kontaktu“ s klienty a otevřené komunikace s nimi na různá témata
  • dobrý mluvený i psaný projev
  • dobrou uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Internet) schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • schopnost učit se novým věcem
  • flexibilitu, ochotu zapojit se do práce v neziskové organizaci, ochotu zapojit se do práce na přípravě a realizaci různých projektů.

Pozn.: Výhodou je dřívější pracovní zkušenost v sociálních službách, poskytování odborného sociálního poradenství, případně dluhového poradenství.

Co nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek nebo zkrácený úvazek
  • nástup dle dohody, na dobu určitou
  • mzdové ohodnocení v závislosti na dosaženém stupni vzdělání a předchozí praxi v oboru
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené za rok
  • další vzdělávání v oboru
  • supervizi a odborný dohled
  • zajímavou a zodpovědnou práci v malém týmu
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • výkon práce v Ostravě

Pozn.: Je možné, že právě z Vás bude budoucí ředitel nebo ředitelka naší organizace.

Váš životopis a motivační dopis zasílejte mailem do 31. 3. 2020 na dresu: reditel@jekhetane.cz.

K pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané uchazeče. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Případné dotazy telefonicky, či mailem zodpoví:

Mgr. Helena Balabánová ředitelka
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o. p. s.
U Tiskárny 515/3,
702 00 Ostrava
Mobil: 724 065 799

e-mail: reditel@jekhetane.cz
web: http://jekhetane.cz/?p=4491