VI. KONFERENCE KE SVĚTOVÉMU DNI SOCIÁLNÍ PRÁCE

Datum / čas
15.03.2022
9:00 - 17:00


Vážené sociální pracovnice, vážení sociální pracovníci,

srdečně Vás zveme na konferenci pořádanou u příležitosti Světového dne sociální práce realizovanou Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci projektu “Systémová podpora sociální práce v obcích”.

Konference ponese název Sociální práce ve veřejné správě s podtitulem: Rozmanitost spolupráce, nástroje pomoci a péče o duševní zdraví.

Kapacita je určena pro 50 sociálních pracovníků v aktivním výkonu (dle zákona č.108/2006 Sb.), kteří se budou moci konference účastnit prezenčně. Počet sledujících v online prostředí nebude omezen. Účastníci obdrží osvědčení v souladu s § 111 odst. 2 písm. e) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, které lze započítat v rozsahu 6 hodin do dalšího vzdělávání sociálního pracovníka.

Konference se uskuteční dne 15. března 2022 v jednacím sále Akademie veřejného investování Ministerstva pro místní rozvoj, ulice Pařížská 4 v Praze, a také online.

V rámci konference bude již popáté vybraným sociálním pracovníkům předáno ocenění za výkon činností sociální práce s názvem Gratias symbolizující ono poděkování.

Účast na konferenci je zdarma a je určena pro sociální pracovnice a sociální pracovníky, kteří splňují odbornou způsobilost dle §110 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a aktuálně pracují na pozici sociálního pracovníka.

Pozvánku na konferenci a přihlašovací formulář naleznete na stránkách projektu Systémová podpora sociální práce v obcích (mpsv.cz)

Na konferenci se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře zde: přihlašovací formulář

Budeme velice potěšeni, pokud se k nám připojíte a společně s námi tak oslavíte Světový den sociální práce.