ETF hledá na Katedru sociální práce (Praha)

Výběrové řízení na místo odborné asistentky / odborného asistenta pro studijní program Sociální práce (2024)

Děkan Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na místo asistenta /asistentky, resp. odborné asistentky /odborného asistenta pro bakalářský studijní program Sociální a pastorační práce.

Úvazek: 0,5–1,0 dle dohody.

Požadavky:

  • magisterské vzdělání v oboru sociální práce, případně sociální a veřejná politika a srovnatelné obory
  • praxe a publikační činnost v oboru,
  • Ph.D. nebo započaté doktorské studium výhodou,
  • odborná znalost alespoň jedné z níže uvedených oblastí, případně další problematiky relevantní pro sociální práci:
    • sociální služby,
    • krizová intervence,
    • sociální práce s rodinou,
    • sociální práce se seniory,
    • sociální politika a sociální zabezpečení,
    • management v sociálních službách,
  • vítána znalost zdravotně-sociální problematiky,
  • vítána schopnost vyučovat v anglickém jazyce v kurzech pro cizince (program Erasmus).

Náplň práce:

  • výuka v předmětech dle zaměření uchazeče, případně zapojení do cizojazyčné výuky v bakalářském programu,
  • vedení bakalářských prací,
  • vědecká, výzkumná a publikační činnost,
  • další činnosti odpovídající pracovní pozici dle podmínek Univerzity Karlovy.

Nabízíme:

  • práci v přátelském prostředí malého kolektivu,
  • vhodné místo pro rozvoj akademické kariéry,
  • mzdové zařazení podle vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy.

Nástup od 1. září 2024 nebo dle dohody.

Písemnou podepsanou přihlášku spolu se

  • stručným motivačním textem,
  • strukturovaným profesním životopisem,
  • úředně ověřenými doklady o vzdělání a kvalifikaci,
  • přehledem vědecké a publikační činnosti
  • a písemným souhlasem s využitím osobních údajů pro účely výběrového řízení (dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů)

pošlete nejpozději do 3. května 2024.

Poštovní adresa: UK ETF, Černá 9, 110 00 Praha 1

Datová schránka: piyjab4