Zveme do našeho (provizorního) e-shopu

Na klasický e-shop stále čekáme, Vánoce ale nepočkají, proto vám nabízíme provizorní variantu e-shopu s dárky speciálně vymyšlenými a i připravenými v redakci časopisu.

Co vám v rámci „e-shopu“ nabízíme?

SRDCAŘSKÝ BALÍČEK 

Naše srdeční záležitost. Dárky z redakce, sociálních podniků a spřátelených nakladatelství. Když balíček otevřete, naleznete v něm:

  • 2 starší čísla časopisu,
  • knihu ze spřátelených nakladatelství,
  • kávu v bio a fairtrade kvalitě ze sociálního podniku,
  • sešit s propiskou ze sociálního podniku,
  • svíčku vyrobenou redakčníma rukama,
  • 2 archy samolepek do diáře,
  • a pár dárečků navíc. 

SEŠIT A PROPISKA

Milujeme ekologii, udržitelnost, recyklaci, upcyklaci, … Co vy? Už máte náš recyklovaný sešit a propisku ze sociálního podniku? Jako malý dáreček vám přibalíme samolepku a něco sladkého na zub. 

NÁLEPKY NEJEN DO DIÁŘE 

Co ještě máme v redakci rádi? Papírové diáře a samolepky do nich.

Při jejich tvorbě jsme se nemohly shodnout, jaké. Květinové? Něžné? Minimalistické? Ňuňu? Barevné? Černobílé? Markéta Tunková, naše dvorní grafička, nám pomohla problém vyřešit.

Dva archy samolepek pro všechny. Minimalistky a minimalisté si je nechají takto a ti kreativnější mají volnou ruku k dotvoření. V sadě nálepek jsou dva archy A5, každý trochu jiný.

RUČNĚ VYRÁBĚNÁ SVÍČKA

Sójová svíčka, ovoněná esenciálními oleji v upcyklovaném hrnečku po našich babičkách.

Svíčky vyrábíme „v redakci“, jsou tedy přímo od nás. Naše ruce je vytvořily od prvního vsypání vosku do vodní lázně až po závěrečné zdobení květy z našich zahrádek a zahrad.

Používáme pouze certifikovaný sójový vosk, nebo kombinaci sójového a jiného rostlinného vosku. Ovoňujeme kvalitními esenciálními oleji. Ale ne zas moc, aby vás při celodenním pálení nebolela hlava. Máme rádi kořeněno-ovocné vůně, občas experimentujeme s květovými.

Při výrobě používáme kávové hrnečky, které už naše babičky nepotřebují a dáváme je znova do oběhu. K naší redakční kávě se perfektně hodí. Že co? Ano, jakmile svíčku vypálíte, hrneček vám může sloužit na pití kávy. Tak jako nám.

Objednávku vám zašleme v rámci České republiky i Slovenska nebo vám ji rádi předáme v Brně.

Předem děkujeme za vaše objednávky a podporu časopisu.