Asistent a Pracovník v sociálních službách (Praha)

Občanské sdružení Romodrom hledá kandidáta/ku na pozici Asistent pro přímou práci a Pracovník v sociálních službách v Centru rodičovských kompetencí Karlín.

NÁPLŇ PRÁCE:
• aktivně vyhledává rodiny s dětmi předškolního a školního věku potencionálně nebo reálně ohrožené sociálně-patologickými jevy
• přímá práce s předškolními a školními dětmi a jejich rodiči nebo pečujícími osobami navštěvující zařízení
• práce s cílovou skupinou sociálně vyloučených v Centru i v terénu
• terénní práce a přímá práce s rodinami zapojenými v projektu
• zajištění poradenství ve finančních, bytových a dalších otázkách

POŽADUJEME:
• vzdělání: v sociální nebo pedagogické oblasti
• trestní bezúhonnost
• předchozí zkušenost v sociálně vyloučené lokalitě nebo se sociálně znevýhodněnými osobami
• nasazení pro rozvoj kvality dané služby
• časovou flexibilitu (ochota pracovat v dopoledních hodinách, výjimečně i o víkendu při zážitkových akcích)
• znalost systému předškolního vzdělávání a návazných služeb
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
• komunikativnost, ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME:
• Plný pracovní úvazek
• Zaměstnání v zavedeném občanském sdružení
• Práci v Praze 8, Karlín
• profesní růst a další vzdělávání v oboru
• možnost seberealizace
• odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis (popř. i krátký motivační dopis) na adresu prace@romodrom.cz, v předmětu zprávy uveďte pozici Asistent pro přímou práci.

e-mail: prace@romodrom.cz
web: www.romodrom.cz