Asistent pedagoga (Hradčany-Kobeřice)

Občanské sdružení Romodrom hledá kandidáta/ku na pozici Asistent pedagoga.

NÁPLŇ PRÁCE:
• aktivní vyhledávání rodiny s dětmi předškolního věku potencionálně nebo reálně ohrožené sociálně-patologickými jevy
• přímá práce s předškolními dětmi a jejich rodiči nebo pečujícími osobami navštěvující zařízení
• práce s cílovou skupinou sociálně vyloučených
• naplňování aktivit v přímé práci s návštěvníky zařízení (program pro děti podle jejich individuálního vzdělávacího plánu a pro rodiče podle potřeby)
• podle potřeby zajištění uživatelům v krizové situaci okamžitou sociální pomoc a základní poradenství při řešení jejich problémů

POŽADUJEME:
• trestní bezúhonnost
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
• komunikativnost
• nasazení pro rozvoj kvality dané služby
• ochotu učit se novým věcem • znalost systému předškolního vzdělávání a návazných služeb
• praxe v předškolním zařízení výhodou

NABÍZÍME:
• Zaměstnání v zavedeném občanském sdružení
• Práci v Hradčanech
• profesní růst a další vzdělávání v oboru, supervize
• možnost seberealizace
• odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis (popř. i krátký motivační dopis) na adresu prace@romodrom.cz, v předmětu zprávy uveďte heslo Asistent pedagoga.

e-mail: prace@romodrom.cz
web: romodrom.cz