Asistent terapeuta v chráněném bydlení

BONA, o.p.s. hledá pracovníky na pozici Asistent terapeuta v chráněném bydlení

Náplň práce:

  • podpora dospělých osob s duševním onemocněním v chráněném skupinovém bydlení při každodenních činnostech ve společné domácnosti (úklid, vaření, finance, individuální plánování, doprovody aj.)
  • administrativní práce (vyúčtování, tabulky, zápisy aj.)
  • koordinace týmu a organizační činnosti chráněného bydlení ve spolupráci s vedoucím terapeutem

Nabízíme:

  • práci na 0,5 úvazek s možností navýšení
  • školení, supervize
  • praxi v práci s lidmi s duševním onemocněním
  • klouzavá pracovní doba (na domluvě)
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů studijního volna

Požadujeme:

  • pozitivní přístup k cílové skupině
  • praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, důslednost
  • komunikační dovednosti
  • bezúhonnost, výpis z rejstříku trestů
  • uživatelská schopnost práce na PC (Word, Excel, internet)
  • vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., tj. vyšší odborná škola či vysoká škola sociální práce ukončena nebo započata – termín dokončení 18 měsíců od nástupu do zaměstnání nebo absolvovaný/započatý kurz pracovníka v sociálních službách
  • zdravotní způsobilost

Své životopisy zasílejte okamžitě na e-mailovou adresu jan.brabenec@bona-ops.cz do 20.2.

Výběrové řízení proběhne v týdnu 24.-28.2. Nástup možný od března 2014.

e-mail: jan.brabenec@bona-ops.cz
web: http://www.bona-ops.cz/