Finanční manažer (Praha)

Občanské sdružení Romodrom vyhlašuje výběrové řízení na pozici Finanční manažer.

Náplň práce:
– příprava rozpočtu nových projektů
– nastavení plánu čerpání rozpočtu
– realizace pravidelného měsíčního a závěrečného vyúčtování projektu
– odpovědnost za čerpání rozpočtu v souladu s pravidly poskytovatele dotace (orientace v metodice poskytovatele)
– metodická podpora kolegům v teamu, spolupráce s účetní

Požadujeme:
– SŠ/VŠ ekonomického směru
– Zkušenost s projektovým prostředím, rozpočty
– Zkušenost s vícezdrojovým financováním
– Orientace v podvojném účetnictví
– Pokročilý uživatel MS Excel, Outlook
– Základní (i jen pasivní) znalost angličtiny
– Spolehlivost, preciznost, samostatnost, analytické myšlení, odolnost vůči stresu, komunikativnost

Výhodou:
– Praxe v neziskovém sektoru, s ESF, dotacemi a granty
– Znalost účetního programu Pohoda
– Orientace ve mzdové problematice
– Zkušenost s rozpočtováním režijních nákladů
– Porozumění daňové problematice neziskových organizací

Nabízíme:
– Plný pracovní úvazek
– Dlouhodobou spolupráci
– Odpovídající platové ohodnocení
– Pracoviště v blízkosti centra Prahy
– Mladý a přátelský kolektiv
– Školení, kurzy
– Sickdays

Nástup počátkem října. Pakliže Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na prace@romodrom.cz, do předmětu zprávy napište „finanční manažer“.

e-mail: prace@romodrom.cz
web: romodrom.cz