Fundraiser (Praha)

Občanské sdružení Romodrom vyhlašuje výběrové řízení na pozici Projektový pracovník – Fundraiser.

Náplň práce:

vyhledávání finančních zdrojů, tvorba projektových žádostí, zpracování související administrativní agendy.

Pozice v rámci organizace:

člen týmu projektového oddělení, podřízen vedoucí projektového oddělení.

OČEKÁVÁME:

  • Vzdělání VŠ nebo VOŠ humanitního, eventuálně ekonomického zaměření
  • Profesionální orientaci v oblasti sociální práce a sociálních služeb
  • Zkušenost s tvorbou projektových žádostí, optimálně v oblasti sociálních služeb či vzdělávání
  • Výbornou úroveň psaného projevu
  • Pečlivost

VÝHODOU:

  • Dobrá znalost angličtiny (za účelem tvorby projektových žádostí v AJ)
  • Zkušenost s přímou prací v sociálních službách
  • Zkušenost s řízením a administrací projektů financovaných z ESF apod.

NABÍZÍME:

  • Plný úvazek
  • Kreativní činnost
  • Účast na inovativních procesech
  • Profesní růst

Místo výkonu práce Praha – Smíchov, snadná dostupnost z centra

Nástup 26.8.2013 nebo dle dohody.

Pakliže Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na prace@romodrom.cz.

e-mail: prace@romodrom.cz
web: http://www.romodromcz.cz